Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po włamaniu ...


Rekomendowane odpowiedzi

Hey, dzisiejszego pięknego dnia, z samego rana, spotkała mnie b. przykra niespodzianka :kwasny: Otóż okazało się, iż ktoś (czyt. jakiś parszywy złodziej) spróbował się dobrać w nocy do mojego auta, na całe szczęście bezskutecznie. Niestety, przy okazji swojego dzieła zniszczył mi zamek (zob. http://www.fotoszok.pl/show.php/1127599_580960-397720496952863-853673151-n.jpg.html ), a ponadto grzebał mi coś przy komputerze samochodu próbując chyba złamać immo .

W związku z powyższym mam pytanie, czy konieczna będzie wymiana tego tylko wkładu, czy jednak wszystkich zamków (skoro u złodzieja został wkład do którego może sobie na luzie dorobić klucze) ?

Z góry dziękuje za pomocne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema widze, że jesteś z wrocławia. na jakiej ulicy się to stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema emay, w okolicy ul. hynka. Auto stało na parkingu tylko ok. 1,5 tyg (wcześniej tj. po jego zwiezieniu z Niemiec było nieużytkowane i schowane w garażu), mimo tego to wystarczyło złodziejom do namierzenia auta. Widać mają bardzo dobry wywiad na mieście (warsztaty i agencje ubezpieczeniowe) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to blisko, mnie ja na bajana mieszkam, swieżo auto sprowadzilem, ale trzymam na służbowym parkingu poki nie bede mial AC. Ostatnio ukradli u mnie spod bloku wlasnie takie auto co masz w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale w naszym mieście złodzieje są dobrze zorganizowani, a po liczbie dokonanych kradzieży należy stwierdzić, że także bezkarni. Jak zgłaszałem usiłowanie kradzieży mojej niuni, to przede mną "na poczekalni" siedziały trzy osoby, którym tej samej nocy skradziono samochody na fabrycznej. Zatem bez ac nawet nie wychylaj się z tym autem !!! Polecam PZU :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...