Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Montaz nagłośnienia


Rekomendowane odpowiedzi

witam

przeszukując gąszcz starszych tematów niestety nie natknąłem sie na porady jak zamontowac głośniki na przód A4 B5. Otórz mój probnlem polega na tym, iz po rozebraniu tapicerki na przednich drzwiach moim oczom ukazał sie fabryczny głośnik 100mm pontowany na 3 sruby :o szukałem na allegro dystansów niestety znalazlem tylko takie na 130mm. Pomóżcie gdzie takie cos dostac lub jak inaczej zamonowac głosniki w przednich drzwiach. a moze i przy okazji poradzicie co zamontowac w rozsadnej cenie. z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze znajdzie sie cos mniej wymagającego? zalezy mi glównie na wymianie "wypierdzianego" orginalnego głośnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie byl zamontowany orginalny glosnik 10-11 cm audi-blaupunkt :/ a chciałbym założyc równiez blaupunkta (cx130) 13cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim modelu A4 oryginalnie powinien byc zamontowany glosnik 13cm. Jezeli ktos postaral sie aby zamontowac tam glosnik 10cm to jestem baardzo ciekawy sensu takiej wymiany. Aby zamontowac glosnik o oryginalnej srednicy potrzebny bedzie adapter plastikowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialbym zalozyc glosniki do tylnich drzwi bo niestety niemam :/ mozecie cos podsunac jakie glosnki tam ida jaka srednica nio i jak to zrobic ?? maskownice kable itd :)

W tylnych drzwiach wchodzą oryginalnie 16" dwudrożne. Ja mam avanta i wzmacniacz w subie. Z tego co się orientuję to w sedanach głośniki powinieneś mieć na tylnej półce i w jednym z nich jest wzmacniacz. Chyba również 16" tam wchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przednich drzwiach jest głosnik 10,5cm montowany na 3 wkrety który jeden z nich jest pod kątem:/ najlepiej sie pobawic troche i zrobić na 16;) ładniej gra a wogóle jest lepiej :) ale głośnik nie może byc głeboki bo moga byc problemy z otwieraniem szyby :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak mam w polce glosniki ze wzmacniaczem ale jeszcze chcialbym zalozyc do tylnich drzwi glosniki :) tylko nie wiem czy moge zostawic swoje boczki czy musze zmieniac ??:)

Ja jestem właśnie na takim etapie. Nie miałem w tylnych drzwiach głośników ale kupiłem tylne kompletne tapicerki i będę zakładał. Maskownice są zgrzane od tyłu ale nożykiem to zgrzanie ponacinałem i wyszło ładnie. W mojej starej tapicerce od tyłu jest mocowanie na głośnik i są również miejsca montażu maskownic. Wystarczy wywiercić otwory, przykręcić głośnik, pociągnąć kable i :kox: U Ciebie skoro masz już w tylnej półce to raczej wyboru nie masz. Nie mam pojęcia czy ten wzmacniacz od tylnych głośników pociągnie jeszcze jeden komplet :confused4: Raczej wątpie. Ja na Twoim miejscu dołożyłbym raczej jakiś sub a resztę zostawił, ewentualnie zrobił dobry przód i sub i będzie o niebo lepiej niż fabryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...