Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świeci tylko jedna żarówka oświetlająca tablice rejestracyjną


makthedon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie mam pojecia co jest grane ze jedna zarowka nie swieci. Na poczatku myslalem ze sie spalila i faktycznie byla spalona ale po wymianie na nowa dalej nie zaswiecilo. Przeczyscilem styki ale i to nie pomoglo. Co moze byc przyczyna?

Przy okazji inna sprawa zwiazana rowniez z oswietleniem, lampka w podsufitce nie wlacza sie po otwarciu bagaznika oczywiscie przy ustawieniu na 0. Dziala dopiero po przelaczeniu na I. Cos z ukladem?

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na fisie masz informacje o otwartej klapie? Jak masz to sprawdź luty w lampce. Któryś może byc opęknięty

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem juz trzech roznych wiec to musi byc cos innego.

Zacznij od rzeczy najprostszej - sprawdź miernikiem, czy jest napięcie w gnieździe żarówki.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o lampke w podsufitce to fis nie pokazuje ze mam otwarty bagaznik wiec to chyba dlatego sie nie zapala. Co w takim przypadku? Ta przy rejestracji sprawdze miernikiem tak jak radzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co w końcu z ta żarówką oświetlenia tablicy? wyjaśniło się coś? ja mam ten sam problem tylko ze w b7 ale to chyba nie ma znaczenia. na fisie pokazuje przepalona żarówka. jak zamieniłem żarówki to ta niby przepalona świeciła a ta druga znowu nie. nie sprawdzałem miernikiem bo akurat nie mam. czy to może tez być jakiś bezpiecznik za to odpowiedzialny?

---------- Post dopisany 30-07-2012 at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2012 at 18:14 ----------

u mnie sie juz wyjasnilo. przeczyscilem papierem sciernym styki i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak samo dwa miesiące temu, też nie było błędu na fisie a jedna lampka oświetlenia tablicy nie świeciła, przeczyściłem papierem ściernym jak kolega wyżej i wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie swieci prawa lampka oswietlenia tablicy ,audi a4 b6 avant, na fisie nic nie pokazuje patrzylem miernikiem i nie ma pradu co moze byc przyczyna ? Dodam ze od czasu do czasu pkazuje na fisie ze mam otwarta klape a jest zamknieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...