Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:naughty:

.. if you know what i mean :decayed: Czekamy :grin:

he he he :grin:

Mam nadzieje, że cały dojechałeś :decayed:

I jak, miękko w dupkę? :grin:

Opublikowano

łukasz czemu się nie chwalisz że kupiłeś fotele :naughty:

Opublikowano

tak przegladam temat... niby zwykly avant, niby kolor nie ciekawy.. ale efekt jest :slina: nie spodziewalem sie ze audi w tym kolorze moze sie tak prezentowac :kox: a i felga miazdzy suty

Opublikowano
  • Autor
łukasz czemu się nie chwalisz że kupiłeś fotele :naughty:

spoko nie uprzeadj faktów :wink:

---------- Post dopisany at 06:49 ---------- Poprzedni post napisany at 06:48 ----------

tak przegladam temat... niby zwykly avant, niby kolor nie ciekawy.. ale efekt jest :slina: nie spodziewalem sie ze audi w tym kolorze moze sie tak prezentowac :kox: a i felga miazdzy suty

*zwykly??

*nie ciekawy??

wiesz co :decayed: bo mi sie audi obrazi :grin:

Opublikowano

Chodziło mi że na początku tak wyglądał :D a trochę pracy i już całkiem inne auto

Opublikowano

pracy to kolega łukasz wsadził sporo, i na pewno dużo jeszcze zrobi przy aucie:naughty:

Opublikowano
łukasz czemu się nie chwalisz że kupiłeś fotele :naughty:

spoko nie uprzeadj faktów :wink:

Ohoo.. Już widzę opiłeś nowy zakup :grin:

Opublikowano
  • Autor
Chodziło mi że na początku tak wyglądał :D a trochę pracy i już całkiem inne auto

Wiem wiem tez sie usmiałem :grin: dzieki

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

łukasz czemu się nie chwalisz że kupiłeś fotele :naughty:

spoko nie uprzeadj faktów :wink:

Ohoo.. Już widzę opiłeś nowy zakup :grin:

Tak tak nie ma co ukrywac skora dzis zagosci srodek do czyszczenia zakupiony i bede zaraz sie bawil ,na ta chwile rana zdjołem zwrotnice i wprasowałem fozysko vag-a bo mi sie rozszczelniło....

IMAG0258.jpg

IMAG0259.jpg

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Jawor dawaj namiar na fejsa jak masz.

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

:naughty:

.. if you know what i mean :decayed: Czekamy :grin:

he he he :grin:

Mam nadzieje, że cały dojechałeś :decayed:

I jak, miękko w dupkę? :grin:

Ta było cieplutko czasem az natto :grin:

W sumie 420km zrobilem ale h*j..sie jedzie wieczorami z twych okolic.

Opublikowano
Chodziło mi że na początku tak wyglądał :D a trochę pracy i już całkiem inne auto

Wiem wiem tez sie usmiałem :grin: dzieki

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

łukasz czemu się nie chwalisz że kupiłeś fotele :naughty:

spoko nie uprzeadj faktów :wink:

Ohoo.. Już widzę opiłeś nowy zakup :grin:

Tak tak nie ma co ukrywac skora dzis zagosci srodek do czyszczenia zakupiony i bede zaraz sie bawil ,na ta chwile rana zdjołem zwrotnice i wprasowałem fozysko vag-a bo mi sie rozszczelniło....

http://s17.postimage.org/vbyqeuum3/IMAG0258.jpg

http://s12.postimage.org/fltd12109/IMAG0259.jpg

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Jawor dawaj namiar na fejsa jak masz.

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

:naughty:

.. if you know what i mean :decayed: Czekamy :grin:

he he he :grin:

Mam nadzieje, że cały dojechałeś :decayed:

I jak, miękko w dupkę? :grin:

Ta było cieplutko czasem az natto :grin:

W sumie 420km zrobilem ale h*j..sie jedzie wieczorami z twych okolic.

Mam, ale nie używam :wink:

Jak Ty przez Górę do mnie jechałeś to ładnie musiałeś po tych latać zapierdzielać :grin:

Opublikowano
  • Autor
Chodziło mi że na początku tak wyglądał :D a trochę pracy i już całkiem inne auto

Wiem wiem tez sie usmiałem :grin: dzieki

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

łukasz czemu się nie chwalisz że kupiłeś fotele :naughty:

spoko nie uprzeadj faktów :wink:

Ohoo.. Już widzę opiłeś nowy zakup :grin:

Tak tak nie ma co ukrywac skora dzis zagosci srodek do czyszczenia zakupiony i bede zaraz sie bawil ,na ta chwile rana zdjołem zwrotnice i wprasowałem fozysko vag-a bo mi sie rozszczelniło....

http://s17.postimage.org/vbyqeuum3/IMAG0258.jpg

http://s12.postimage.org/fltd12109/IMAG0259.jpg

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Jawor dawaj namiar na fejsa jak masz.

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

:naughty:

.. if you know what i mean :decayed: Czekamy :grin:

he he he :grin:

Mam nadzieje, że cały dojechałeś :decayed:

I jak, miękko w dupkę? :grin:

Ta było cieplutko czasem az natto :grin:

W sumie 420km zrobilem ale h*j..sie jedzie wieczorami z twych okolic.

Mam, ale nie używam :wink:

Jak Ty przez Górę do mnie jechałeś to ładnie musiałeś po tych latać zapierdzielać :grin:

Ty mi ku...nawet nie przypominaj nic tylko las i las i zakrety same esy :grin:

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

Ja nie uzywasz to zacznij. Czasem tam sie szybciejj z kims spisze niz tu.

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

łukasz czemu się nie chwalisz że kupiłeś fotele :naughty:

Mati ty masz elektrycznie ustawiane ledzwia ?? jak masz to podpiete bo ja mam tylko u dołu kostki do grzanai d*p a do poduch i ledziw sa 2 osobne.

Czy tam wystrczy 12v i bede mogł sobie elektrycznie ustawiac??

Opublikowano
Mati ty masz elektrycznie ustawiane ledzwia ?? jak masz to podpiete bo ja mam tylko u dołu kostki do grzanai d*p a do poduch i ledziw sa 2 osobne.

Czy tam wystrczy 12v i bede mogł sobie elektrycznie ustawiac??

Jakbyś się upomniał o kostki, to byś je dostał.. Kompletnie zapomniałem, że do foteli miałeś dostać ori kostki :D

Opublikowano
  • Autor
Mati ty masz elektrycznie ustawiane ledzwia ?? jak masz to podpiete bo ja mam tylko u dołu kostki do grzanai d*p a do poduch i ledziw sa 2 osobne.

Czy tam wystrczy 12v i bede mogł sobie elektrycznie ustawiac??

Jakbyś się upomniał o kostki, to byś je dostał.. Kompletnie zapomniałem, że do foteli miałeś dostać ori kostki :D

:facepalm: mowisz....a damy rade sie jeszcze dogadac jakos??

---------- Post dopisany 10-02-2013 at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2013 at 13:56 ----------

Zawitały na pokladzie fotele kubełki z el.ledzwiami i Air Bag-iem

Wyczyszczone namaszczone juz ze 5 razy :facepalm:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

No i za***iście :D

Co do kostek, podrzuć mi na tel dane do wysyłki to Ci podeślę te kostki.

Opublikowano
  • Autor
No i za***iście :D

Co do kostek, podrzuć mi na tel dane do wysyłki to Ci podeślę te kostki.

Napisz mi czy cos przywiozłes co by mnie interesowało i pis zna PW

Opublikowano

no i skórka robi robotę łukasz powiem ci tak skórka :wink:

Opublikowano
  • Autor
no i skórka robi robotę łukasz powiem ci tak skórka :wink:

nom dzieki ,jeszcze sie nie oswoiłem :naughty:

Opublikowano
no i skórka robi robotę łukasz powiem ci tak skórka :wink:

nom dzieki ,jeszcze sie nie oswoiłem :naughty:

a szybko się oswoisz wiesz mi hehe :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mowisz :decayed:

Miałes mi podrzucic srodki ochronne do skory :)

musze tarz szukac boczkow w skorce rolete i siatke wymienic na czarna :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

oco kaman z tym PW 61??

Opublikowano

na tej stronie pisze jaki środek do skórki

Opublikowano

Fajny Avancior :P

no i piękny felunek.

Pozdro ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.