Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedany, chlip chlip :( Mam nadzieję, że długo będzie służył nowemu właścicielowi.

W weekend jadę po A2 poliftowe z silnikiem ATL a więc odprezone 1.4 TDI ze zmodyfikowanym układem paliwowym o mocy 90KM.

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu to mnie zaskoczyles tym a2 chyba ze to dla żony myślałem ze bedziesz szukał b6 lub b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żony jeszcze nie mam :) narazie kupie sobie A2 a za jakiś czas drugi samochód - a6 albo a8. Ciężko utrzymać samochód klasy premium w premium stanie gdy uzytkuje się go na co dzień. Narazie musze skupić sie na swojej pracy także mysle ze A2 będzie idealne jako niewielki, bezpieczny i oszczędny dupowoz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu to mnie zaskoczyles tym a2 chyba ze to dla żony myślałem ze bedziesz szukał b6 lub b7

:kox: Trepek wie, że to kobiecy samochód :naughty: prawda? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedany, chlip chlip Mam nadzieję, że długo będzie służył nowemu właścicielowi.

Kupiony…kupiony….po b6…b7 przyszedł czas na B5 :)

A na poważnie…to mechanicznie jestem pod wrażeniem pracy wykonanej przy aucie. Dawno nie jechałem tak cichym dieslem i tak komfortowo mimo wieku autka.

Można napisać, że i szybkim bo kilka "bemek" musiałem światłami pogonić z lewego pasa na swoje miejsce :). Hamulce robią robotę..., żeby nie pasy…do pod kierownicą kierownika by trzeba szukać…. :)

Nie martw się trepek zawsze możesz zadzwonić na święta i posłuchać jak silniczek pracuje :naughty:. A ja będziesz przejeżdżał to i przytulić adele pozwolę :)

Przyznaj, że łezka się w oku zakręciła - widziałem - nie ma się czego wstydzić.

Dobrze, że od Niemca nie brałem autka….bo by gonił do granicy ;)

Zmykam się przywitać dalej :)

A co to to ma być za bawarka na Californijskich blachach?

zacna bawaria, przywitała nowy rok z trepkowozem….już niedługo na właściwych blachach :)

jakiegoś "cal spota" by trzeba zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...