Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja gazu


alik16

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje namiar do warsztatu ktory zna sie na regulacji staga 300 na siliniku 1.8t 170km bo widze ze u mnie w bialej w zamelu to chlopaki takie eksperymenty wala ze brak mi do nich cierpliwosci ... teraz mi tak ustawili ze z obrotow z opoznieniem schodzi niby nie przerywa ale duzo wiecej gazu wciaga .. oni twierdza ze za duze wtryski wybralem hana niebieskie a do mojego silinika to az nad by zielone byly i ze to dlatego tak jest a nie inaczej .... czy mam w to wierzyc czy szukac kogos kto sie na tym bardziej zna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Kup sobie interfejs do staga i sam wyreguluj. Jest duzo na.forum lpg co i jak zrobic. Lektura obszerna ja po wymianie sond i regulacji mam spalanie na poziomie 14 literkow w miescie. A jak mi gazownikzrobil na.gwarancji to musialemm lac 17. Twoje hanki moga byc dobre. Odpalisz ac synchro i bedzie widac czy instalacja jest si czy trzeba poprawiac. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja STAG opisuje regulacje ,niestety musisz czytać ćwiczyć i wyregulujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiedzialem troche na forum i w sumie da sie ogarnac temat z tym ze zapomnialem o fakcie iz nowe stagi zapisuja kazda ingerencje w sterownik poza servisem domowa regulacja wiaze sie z podstawa do utraty gwarancji wiec 3ba przemyslec temat dokladnie ... aktualnie w miare dobrze ustawili bo nic nie szarpie podobnie jak na benzynce chodzi i spalanie srednie przy 70% poza miastem i 30 w miescie okolo 12, 5 litra gazu wiec chyba niejest zle na quattro i 235/45/17' jedyne co wolniej z obrotow schodzi ale juz sie przyzywczajam ..:) moze tak powinno byc na gazie?:) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na pewno dopiero ingerencja w ustawianie mapy , a tak zobaczyć pokrycie map i ustawieni to chyba nic nie pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...