Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Pochwalę się i ja moją czarnulką

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapytaj lolot'a, on ma zamontowane

Opublikowano

Takie ładne A4, a ja akurat mam na zbyciu ładne fotele sport edition, szmaciaki ale nie drogo, na pewno by się polepszyło :naughty:

Opublikowano
Takie ładne A4, a ja akurat mam na zbyciu ładne fotele sport edition, szmaciaki ale nie drogo, na pewno by się polepszyło :naughty:

poka :naughty:

Opublikowano
Zapytaj lolot'a, on ma zamontowane

To poproszę do odpowiedzi Pana Lolota. :wink:

Opublikowano
Takie ładne A4, a ja akurat mam na zbyciu ładne fotele sport edition, szmaciaki ale nie drogo, na pewno by się polepszyło :naughty:

poka :naughty:

Nie będę zaśmiecał tu wątka ogłoszeniami, ale jak by ktoś chciał to mogę podesłać foto, albo linka do Alledrogo. Komplet mam za 1000, dla forumowicza za 900 a jak odbierze osobiście to 800 i bieri :)

Opublikowano
  • Autor

Sorki koledzy za nieobecność moja na forum ale urodził mi sie potomek i powiem Wam że nic innego mnie ostatnio nie obchodziło hehe

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Jeśli chodzi o żarówki to efekt jak dla mnie jest super a co do ich praktyczności to sie okaże bo nie mialem okazji ich przetestować podczas deszczowej pogody bo wtedy to podobno żarówki takiego typu słabo oświetlają droge.Jezdziłem ostatnio nocą i żarówki przy dobrej aurze dają rade świecą białym światełkiem zupełnie innym niz wczesniejsze żółte.Powiem tak nie jest to jakis wielki wielki wydatek a spróbować warto.Jeśli chodzi o dzienne i postoju to efekt jest super jak dla mnie warto wydac te ok 250 zł.Pozdro

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Takie ładne A4, a ja akurat mam na zbyciu ładne fotele sport edition, szmaciaki ale nie drogo, na pewno by się polepszyło :naughty:

mumen dawaj foty lub namiary zaraz obcykamy co tam masz do zaoferowania:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tak naprawdę, ile wart jest ten mod będzie wiadomo ile żarówek spali się na rok. Ten "XENON niebieski" już przed zamontowaniem ŻÓŁTYM zalatuje... :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kolego jak Ci żółtym zalatuje to po co się pytasz?

Opublikowano
Kolego jak Ci żółtym zalatuje to po co się pytasz?

lolot , bez nerwów - przecież o nic nie pytałem. Zauważyłeś gdzieś moje pisanie z takim znakiem"?" ? (ten na końcu się nie liczy)...:whistling:

GENERALNIE światła OK, tylko jak napisałem wyżej. :wink:

Opublikowano

Ja kupilem Philips Blue Vision, czy jakos tak. No i blue to one nie sa. Ba, nie sa nawet biale, sa bielsze niz standartowe, ale wciaz zolte.

Opublikowano
Ja kupilem Philips Blue Vision, czy jakos tak. No i blue to one nie sa. Ba, nie sa nawet biale, sa bielsze niz standartowe, ale wciaz zolte.

No nieeeeee.... chłopaki widzę, że nie jarzycie - pisząc "ŻÓłTY" sugerowałem ----- "CHINOL", anie kolor. Stąd uwaga odnośnie trwałości. Tera jasne??? :grin:

Opublikowano

Nie wiem kto tu nie "jarzy". Opisalem moje wrazenia odnosnie Philipsow. Tyle.

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Witam.Panowie rodzinka mi się powiększy i myślę nad wymianą auta oczywiście coś większego,chodzi mi po głowie s-max tylko cały czas myślę żeby sie nie wklepać i pózniej nie żałować,auto podoba mi się bardzo,szukam z max wyposażeniem wersji titanium s,wiem że powiecie że głupotą jest wymieniać audi na forda ale niestety w b8 jest już za ciasno.Może któryś tu z kolegów forumowiczów miał do czynienia z takim autem a może polecicie coś innego.Dzięki za odp.


Witam.Panowie rodzinka mi się powiększy i myślę nad wymianą auta oczywiście coś większego,chodzi mi po głowie s-max tylko cały czas myślę żeby sie nie wklepać i pózniej nie żałować,auto podoba mi się bardzo,szukam z max wyposażeniem wersji titanium s,wiem że powiecie że głupotą jest wymieniać audi na forda ale niestety w b8 jest już za ciasno.Może któryś tu z kolegów forumowiczów miał do czynienia z takim autem a może polecicie coś innego.Dzięki za odp.

http://otomoto.pl/oferta/ford-s-max-titanium-s-1-6-ecoboost-160km-navi-l-ID4pbLjA.html

Poluję na coś takiego tylko w dieslu bo ta benzynka myslę ze za mało jak na tą budę.


Witam.Panowie rodzinka mi się powiększy i myślę nad wymianą auta oczywiście coś większego,chodzi mi po głowie s-max tylko cały czas myślę żeby sie nie wklepać i pózniej nie żałować,auto podoba mi się bardzo,szukam z max wyposażeniem wersji titanium s,wiem że powiecie że głupotą jest wymieniać audi na forda ale niestety w b8 jest już za ciasno.Może któryś tu z kolegów forumowiczów miał do czynienia z takim autem a może polecicie coś innego.Dzięki za odp.

Witam.Panowie rodzinka mi się powiększy i myślę nad wymianą auta oczywiście coś większego,chodzi mi po głowie s-max tylko cały czas myślę żeby sie nie wklepać i pózniej nie żałować,auto podoba mi się bardzo,szukam z max wyposażeniem wersji titanium s,wiem że powiecie że głupotą jest wymieniać audi na forda ale niestety w b8 jest już za ciasno.Może któryś tu z kolegów forumowiczów miał do czynienia z takim autem a może polecicie coś innego.Dzięki za odp.

http://otomoto.pl/oferta/ford-s-max-titanium-s-1-6-ecoboost-160km-navi-l-ID4pbLjA.html
Poluję na coś takiego tylko w dieslu bo ta benzynka myslę ze za mało jak na tą budę.
Temat do zamknięcia autko sprzedane przesiadłem się na białą strzałę.9d68fa7baeb4783691dfc306e5b39689.jpg

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Witam.Panowie rodzinka mi się powiększy i myślę nad wymianą auta oczywiście coś większego,chodzi mi po głowie s-max tylko cały czas myślę żeby sie nie wklepać i pózniej nie żałować,auto podoba mi się bardzo,szukam z max wyposażeniem wersji titanium s,wiem że powiecie że głupotą jest wymieniać audi na forda ale niestety w b8 jest już za ciasno.Może któryś tu z kolegów forumowiczów miał do czynienia z takim autem a może polecicie coś innego.Dzięki za odp.

Witam.Panowie rodzinka mi się powiększy i myślę nad wymianą auta oczywiście coś większego,chodzi mi po głowie s-max tylko cały czas myślę żeby sie nie wklepać i pózniej nie żałować,auto podoba mi się bardzo,szukam z max wyposażeniem wersji titanium s,wiem że powiecie że głupotą jest wymieniać audi na forda ale niestety w b8 jest już za ciasno.Może któryś tu z kolegów forumowiczów miał do czynienia z takim autem a może polecicie coś innego.Dzięki za odp.

http://otomoto.pl/oferta/ford-s-max-titanium-s-1-6-ecoboost-160km-navi-l-ID4pbLjA.html
Poluję na coś takiego tylko w dieslu bo ta benzynka myslę ze za mało jak na tą budę.

Witam.Panowie rodzinka mi się powiększy i myślę nad wymianą auta oczywiście coś większego,chodzi mi po głowie s-max tylko cały czas myślę żeby sie nie wklepać i pózniej nie żałować,auto podoba mi się bardzo,szukam z max wyposażeniem wersji titanium s,wiem że powiecie że głupotą jest wymieniać audi na forda ale niestety w b8 jest już za ciasno.Może któryś tu z kolegów forumowiczów miał do czynienia z takim autem a może polecicie coś innego.Dzięki za odp.

Witam.Panowie rodzinka mi się powiększy i myślę nad wymianą auta oczywiście coś większego,chodzi mi po głowie s-max tylko cały czas myślę żeby sie nie wklepać i pózniej nie żałować,auto podoba mi się bardzo,szukam z max wyposażeniem wersji titanium s,wiem że powiecie że głupotą jest wymieniać audi na forda ale niestety w b8 jest już za ciasno.Może któryś tu z kolegów forumowiczów miał do czynienia z takim autem a może polecicie coś innego.Dzięki za odp.

http://otomoto.pl/oferta/ford-s-max-titanium-s-1-6-ecoboost-160km-navi-l-ID4pbLjA.html
Poluję na coś takiego tylko w dieslu bo ta benzynka myslę ze za mało jak na tą budę.
Temat do zamknięcia autko sprzedane przesiadłem się na białą strzałę.9d68fa7baeb4783691dfc306e5b39689.jpg

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Autko przedstawię bliżej w dziale inne marki

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lolot

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.