Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Pochwalę się i ja moją czarnulką


lolot

Rekomendowane odpowiedzi

jak chcesz 16tki to dołóż 350zł i bierz te ORI Audi A4 A6 A3 16'' 8K0 - NOWE ORYGINALNE PROMOCJA (2447250724) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a możecie mi powiedzieć co jest nie tak z tymi felusiami które ja wybrałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 np otwór centrujący, Ty masz 66,6, a nie 73,1... poza tym są to podróbki i różnie może być z jakością ich wykonania oraz trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 np otwór centrujący, Ty masz 66,6, a nie 73,1... poza tym są to podróbki i różnie może być z jakością ich wykonania oraz trwałością.

dzięki jedrekx no w sumie tego otworu nie brałem aż tak pod uwagę a to wazne szczególnie na zimę lepiej zeby felunek dobrze przylegał,a co do jakosci to w sumie tez rzacja bo na zimę musi byc fela dobrej jakosci coby nie zgniła od naszej polskiej soli:decayed:

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

nic tylko szukać dalej:banan:

---------- Post dopisany 04-03-2013 at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2012 at 09:22 ----------

Witam.Dzięki koledze prott3 czyli Tomkowi który rozkminił wymiane żarówek w naszych b-8kach ze zwykłymi reflektorami postanowiłem też zrobić takie rezanko i powiem wam że jestem nawet zadowolony z efektu,no na pewno jes o wiele lepiej niz wczesniej.

IMG_7013.jpg

wymieniłem też żarówki świateł krótkich

IMG_7008.jpg

a żeby na dole nie było żółto wrzuciłem też inne żarówki halogenowe

IMG_7020.jpg

i całość moim skromnym zdaniem całkiem niezle sie skomponowała,

A tu foteczka nocna

IMG_7027.jpg

IMG_7025.jpg

A teraz wy oceńcie czy jest spoko:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ta sama barwa światła!

jak dobrałeś zaślepki i gdzie kupiłeś pod wycięte otwory do puszek lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaślepek nie kupowałem sam pokombinowałem trochę,przykleiłem plastikowe krążki na silikon narazie bo z tymi zaslepkami za duzo zachodu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fura i przyznam że ksenony by się przydały. Te żarówki co prawda świecą ładnie ale byłby to dobry wydatek. Zupełnie pomijając aspekt wizualny to jadąc nocą odczułbyś różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie żadnych błędów nie ma i mam nadzieje że nie bedzie:naughty:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

Fajna fura i przyznam że ksenony by się przydały. Te żarówki co prawda świecą ładnie ale byłby to dobry wydatek. Zupełnie pomijając aspekt wizualny to jadąc nocą odczułbyś różnicę.

To to ja wiem że na xenonach jest o wiele lepiej i jasniej ale jak na razie kieszeń nie pozwala na tak grube mody:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie żadnych błędów nie ma i mam nadzieje że nie bedzie:naughty:

Marcin, nie masz błędów na fis :) ale jak podłączysz kabelek to masz OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie masz płyty do navi ? mogę pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie masz płyty do navi ? mogę pomóc :)

Płytka już śmiga.Ale dzięki:wink:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

Ja na razie żadnych błędów nie ma i mam nadzieje że nie bedzie:naughty:

Marcin, nie masz błędów na fis :) ale jak podłączysz kabelek to masz OK?

Jarku trzeba mieć takowy kabelek:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam do sprzedania felgi 19" z ładnymi oponami firestone 245/35 R19.Oponki w dobrym stanie bieżnik ok 5mm.Felgi do tej pory latały w audi a4 b8 wiec na 100% pasuja do tego auta,jedna jest delikatnie otarta ale prawie tego nie widać.Jeśli chodzi o cene to czekam na wasze propozycje.

DSC05640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam do sprzedania felgi 19" z ładnymi oponami firestone 245/35 R19.Oponki w dobrym stanie bieżnik ok 5mm.Felgi do tej pory latały w audi a4 b8 wiec na 100% pasuja do tego auta,jedna jest delikatnie otarta ale prawie tego nie widać.Jeśli chodzi o cene to czekam na wasze propozycje.

http://s9.postimage.org/eaipljn2j/DSC05640.jpg

fele replika R8 - czy to są oryginały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam do sprzedania felgi 19" z ładnymi oponami firestone 245/35 R19.Oponki w dobrym stanie bieżnik ok 5mm.Felgi do tej pory latały w audi a4 b8 wiec na 100% pasuja do tego auta,jedna jest delikatnie otarta ale prawie tego nie widać.Jeśli chodzi o cene to czekam na wasze propozycje.

http://s9.postimage.org/eaipljn2j/DSC05640.jpg

fele replika R8 - czy to są oryginały?

Raczej nie bo nie mają znaczka czterech kułek wewnątrz tylko ponabijane jakies numerki.Ile można zaspiewać za takie kółka ?

---------- Post dopisany 12-03-2013 at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 21:40 ----------

Dobra chopy kółeczka za 3 koła pó:decayed:jdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zapytać, jakie żarówki włożyłeś żeby dopasować kolor do białych dziennych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z wytrzymałością tych "krótkich"? I jeszcze powiedz, jak oceniasz jazdę z takimi źarówami, dobrze to oświetla drogę? Czy tylko ładnie wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...