Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super masz te recarosy.

Ja czepiłbym się tylko naklejek, klapa, szyba tylna, szybka boczna, wlew paliwa. Jak dla mnie za dużo.

Dobrze, że przełamałeś tą biel kolorowymi kołami.

Opublikowano

Jak tam Kamil ranty pozaginane?:wink:

Opublikowano

Mam pytanie do Ciebie zderzak przedni polift bez żadnych przeróbek podchodzi ? Wszystko na mocowaniach pasuje ?

Felunie osobiście widziałbym w identyko kolorze jak te niżej

seat_leon_tuningkingz_12.jpg

maxresdefault.jpg

Opublikowano
  • Autor
Jak tam Kamil ranty pozaginane?:wink:

Tak właśnie skonczylem, jutro paczke zapakuje i postaram się nadac

Mam pytanie do Ciebie zderzak przedni polift bez żadnych przeróbek podchodzi ? Wszystko na mocowaniach pasuje ?

Felunie osobiście widziałbym w identyko kolorze jak te niżej

http://www.motokobiety.pl/archiwum/galeria/TuningKingz/seat_leon_tuningkingz_12.jpg

http://i1.ytimg.com/vi/yl2KZIj5Rs0/maxresdefault.jpg

Do zderzaka tylko ślizgi poliftowe trzeba

Felga zostaje bo jest fajna na żywo robi robote

Ps: to pomarańczowy nie czerwony dla kolegi 3 posty wyzej

Opublikowano
Jak tam Kamil ranty pozaginane?:wink:

Tak właśnie skonczylem, jutro paczke zapakuje i postaram się nadac

Mam pytanie do Ciebie zderzak przedni polift bez żadnych przeróbek podchodzi ? Wszystko na mocowaniach pasuje ?

Felunie osobiście widziałbym w identyko kolorze jak te niżej

http://www.motokobiety.pl/archiwum/galeria/TuningKingz/seat_leon_tuningkingz_12.jpg

http://i1.ytimg.com/vi/yl2KZIj5Rs0/maxresdefault.jpg

Do zderzaka tylko ślizgi poliftowe trzeba

Felga zostaje bo jest fajna na żywo robi robote

Ps: to pomarańczowy nie czerwony dla kolegi 3 posty wyzej

Dobra spoko :wink:Najważniejsze że się udało:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Jak tam Kamil ranty pozaginane?:wink:

Tak właśnie skonczylem, jutro paczke zapakuje i postaram się nadac

Mam pytanie do Ciebie zderzak przedni polift bez żadnych przeróbek podchodzi ? Wszystko na mocowaniach pasuje ?

Felunie osobiście widziałbym w identyko kolorze jak te niżej

http://www.motokobiety.pl/archiwum/galeria/TuningKingz/seat_leon_tuningkingz_12.jpg

http://i1.ytimg.com/vi/yl2KZIj5Rs0/maxresdefault.jpg

Do zderzaka tylko ślizgi poliftowe trzeba

Felga zostaje bo jest fajna na żywo robi robote

Ps: to pomarańczowy nie czerwony dla kolegi 3 posty wyzej

Dobra spoko :wink:Najważniejsze że się udało:thumbup1:

Nawet lakier nigdzie nie popekal :wink:

Opublikowano

Bukowina Hesika :hi:

3d9b5188106c2.jpg324815e9b943b.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Cos tam maly update. Graty na następny sezon

ysy7aduj.jpg6eve2u5y.jpg

Opublikowano

Bedzie ogień :slina: Zawsze bedzie moim marzeniem B5 RS w sedanie :jerk::jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

mniam mniam sedan w eresie bedzie sztos będzie i to w bieli? :slina:

Opublikowano

jak na nastepny sezon body to teraz 2.7??:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym. Póki co koncze upgrade softu na około ~200 km jeszcze pompę wtryskowa potrzebuje

Tak biel zostaje :)

Opublikowano

Bialy rs w sedanie, juz sie nie umiem doczekac efektow :D Dzialaj tam szybciej z tym body ;)

Opublikowano
  • Autor
Bialy rs w sedanie, juz sie nie umiem doczekac efektow :D Dzialaj tam szybciej z tym body ;)

Fajnie będzie kolo siebie stanąć na zlocie kiedys

Opublikowano
Bialy rs w sedanie, juz sie nie umiem doczekac efektow :D Dzialaj tam szybciej z tym body ;)

Fajnie będzie kolo siebie stanąć na zlocie kiedys

Mam nadzieje ze sie nawet jakas sesje uda zorganizowac ;)

Opublikowano
  • Autor

Szkoda ze w te wakacje się nie wyrobie bo w pl dopiero będę 26 lipca i zostaje do 16 sierpnia czasu malo OEM w miedzy czasie ale do Bukowiny 2k15 na pewno zdarze

Opublikowano

bohater! czekam na efekty, bo będzie przekot :kox:

Opublikowano

lecisz Panie lecisz :kox:

Opublikowano
  • Autor

Fajnie w regionie 3 budy RS beda Max Duffy i niedługo ja :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.