Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z odpaleniem 2.7BiT na ciepłym silniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. mam problem z odpaleniem mojej a6 2.7BiT. wygląda to tak, jak silnik jest zimny pali bez najmniejszego problemu, auto jedzie normalnie, silnik normalnie pracuje, nic złego się nie dzieje. po zgaszeniu jak jest rozgrzany nie chce odpalić, rozrusznik kręci, pompa paliwo podaje a silnik i tak nie odpala. gdy postoi jakiś czas to odpali, ale najpierw łapie jakieś niskie obroty po chwili obroty same rosną i silnik sam gaśnie. gdy znów postoi dłuższy czas to odpali. byłem u mechanika, podpinali komputer (jakiś uniwersalny) i żadnych błędów nie ma. mechanik stwierdził, iż może to być czujnik położenia wału korbowego, ale to są jego domysły. ma ktoś pomysł co to może być??

Opublikowano

Witam.Odłącz przewody od czujnika temperatury ,gdy jest gorący

Opublikowano
  • Autor

a gdzie jest ten czujnik??

Opublikowano

Jakim programem cie podłaczali ??.Jak jakims przestarzałym vagiem 4.9 to można to sobie w doope wsadzic głeboko.Poszedłem na konkretny program i wyswietliło mi błędy jakich ten zafajdany nawet najnowszy vag nigdy nie pokazał.3 lata jezdzilem z błedami spalania stukowego i dopiero ten inny progs mi je pokazal.Także chrzanic vaga i inne wynalazki.Oczywiscie progs najnowszy z aktualizacja z kwietnia.Radze omijać vagi z daleka jesli chodzi o audi

Opublikowano
mechanik stwierdził, iż może to być czujnik położenia wału korbowego,
jeśli by tak było-na pewno był by błąd w sterowniku silnika i gasł by bez względu na temperaturę, silnik-jeśli czujnik pada-to sobie nie "wybiera okoliczności" podjedz na spota w okolicy i podepnij VAGa, a nie jakieś uniwersalne ustrojstwo:wink4:

napisz, czy auto ma gaz, bo też nie wiemy

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

Jakim programem cie podłaczali ??.Jak jakims przestarzałym vagiem 4.9 to można to sobie w doope wsadzic głeboko.Poszedłem na konkretny program i wyswietliło mi błędy jakich ten zafajdany nawet najnowszy vag nigdy nie pokazał.3 lata jezdzilem z błedami spalania stukowego i dopiero ten inny progs mi je pokazal.Także chrzanic vaga i inne wynalazki.Oczywiscie progs najnowszy z aktualizacja z kwietnia.Radze omijać vagi z daleka jesli chodzi o audi
o czym ty piszesz-skanuje swoje auta i auta znajomych (VW,Audi,Skody) od dobrych paru lat i nigdy nie miałem problemów z vagiem, a już na pewno z odczytem błędów

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

.3 lata jezdzilem z błedami spalania stukowego i dopiero ten inny progs mi je pokazal

to napisz jeszcze, co to za specjalny program, który pokazuje, jak długo błąd występuje w sterowniku

Opublikowano
  • Autor

tak, auto ma gaz, ale to nie wina gazu. próbowałem jeździć tylko na benzynie, żeby wykluczyć gaz i było tak samo. co mnie jeszcze zastanawia to fakt, iż nie dzieje się tak za każdym razem. zdarza się to co kilka, kilkanaście dni. z początku raz na kilka miesięcy a teraz coraz częściej, ale i tak nie za każdym razem.

Opublikowano

Moich dwóch kolegów miało identyczną przypadłość w audi s3 i s6 i właśnie powodem był właśnie czujnik położenia wału korbowego....

Opublikowano
, iż nie dzieje się tak za każdym razem. zdarza się to co kilka, kilkanaście dni. z początku raz na kilka miesięcy a teraz coraz częściej, ale i tak nie za każdym razem.
ja miałem tak w B6-błąd 16706, zapalona kontrolka EPC i gasnący silnik, podepnij vaga-jeśli to czujnik, vag pokaże błąd,
Opublikowano

Mi się wydaję, że to G28 :) U mnie jak się zaczął sypać to długo kręcił jak silnik był rozgrzany, ale w końcu odpalał. Po jakimś czasie już wcale nie chciał odpalać ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.