Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Avant RS4 Style


Gerion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Uzytkownikiem forum jestem juz dluzsza chwile ale niespecjalnie sie udzielam, glownie przegladam dzial sprzedazy i inne auta w Moja A4. Konto zakladalem z mysla o zakupie pewnego auta od klubowicza, tak jak to zrobilem w przypadku mojego poprzedniego autka tj B4. Obecna A4'ke odkupilem od Bonia, kompletnego maniaka na punkcie swojego samochodu z czego ja teraz czerpie profity :-) 90% zmian w aucie to wlasnie On i jego wolny czas :)

A teraz troche o aucie.

Slinik

-byl 1,8 125 km seryjnie, jest po Swapie na 1.8T 150 KM AEB

-Nowy gaz sekwencyjny STAG 300+, reduktor magic jet Power 350km,wtryski hana h2000

-TIP

-Test Pipe

-Program na 190 km robiony w digitun

Zawieszenie

-Zawieszenie seria 1be przod, MTS'y zolte tyl ze sprezynami 1be

Koła

Przód 225/45/17 8.5j i Tył 245/45/17 9.5j 17 RH ZW3 z polerowanymi rantami

Wyposażenie

-FIS

-kierownica z ESY

-boost

-Klimatronik

-nowa skora perforowana obszywana na zamowienie wraz z boczkami i dodatkami

-4 x el.szyby

-el.lusterka

-el.składane lusterka

-el.podgrzewane lusterka

-podgrzewane fotele

-wspomaganie

-central

-xenon

-2x poduszka powietrzna

-turbotimer

Wykonane zmiany

Boniu:

-Orginalny Zderzak RS4 ze spryskiwaczami i światłami dziennymi

-Grill RS4

-Poszerzone nadkola przednie i tylne

-Przyciemnione wszystkie szyby

-Zlikwidowana listwa na tylnej klapie

-Pomniejszona wnęka na tylna rejestracje

-Usunięte wszystkie listwy z karoserii

Ja:

- Powrót klapy do serii

- Powrót grilla do serii RS4

- Obwódki szyb chrom

- Ponownie poszerzone tylne nadkola, tak by dopasować bez zwężania zderzak z RS'ki

Plany na najbliższą przyszłość:

- Zmiana reduktora na KME Silver Turbo

- Lusterka i relingi w chrom

- Intercooler

Zdjęcia po zakupie od Bonia:

20110917119.th.jpg20110917115.th.jpg20110917114.th.jpg20110917112.th.jpg20110917112.th.jpg20110917110.th.jpg20110917109.th.jpg20110917108.th.jpg20110916107.th.jpg20110916106.th.jpg20110916105.th.jpg20110916104.th.jpg20110916103.th.jpg20110916102.th.jpg20110916097x.th.jpg

20110917118.th.jpg20110917117.th.jpg

W trakcie poszerzania tylu:

img0319xv.th.jpgimg0318wb.th.jpgimg0317u.th.jpg

Kiepskie, ale aktualne zdjęcia:

img0340qv.th.jpgimg0339fx.th.jpgimg0336qr.th.jpgimg0335az.th.jpgimg0334gty.th.jpgimg0333ny.th.jpgimg0332yq.th.jpgimg0331s.th.jpgimg0328er.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dystanse 20mm ;) Ale na dodanych fotkach faktycznie ich nie ma :)

Dodaje zdjecia dopiero w tej chwili, zle poukladalem bo nie mam praktyki w tworzeniu tematow :)

fura elegansia boniu dbal, tylne kratki pomalowane w kolor auta czy zludzenie? trzaeba by wywalic listwy z drzwi i te dolne zgarniajace i jakis prozek i malinka czemu grill poszedl precz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kratki tyl sa czarne :) listwy z drzwi mowisz o tych dolnych, przy progach ? bo tych srodkowych nie ma :) Progi z rs'ki dostepne sa tylko w laminacie na allegro za 4xx zl, a z S'ki kosztuja niestety chore jak na taki gadzet pieniadze ;)

Co do grilla - seria w sensie powrot do seryjnych kolorow, Boniu zrobil calosc na czarno i to przy przejsciu na chrom mi nie pasowalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dystanse 20mm ;) Ale na dodanych fotkach faktycznie ich nie ma :)

Dodaje zdjecia dopiero w tej chwili, zle poukladalem bo nie mam praktyki w tworzeniu tematow :)

fura elegansia boniu dbal, tylne kratki pomalowane w kolor auta czy zludzenie? trzaeba by wywalic listwy z drzwi i te dolne zgarniajace i jakis prozek i malinka czemu grill poszedl precz?

Masywnych progów brakuje i patrząc pod kątem od tyłu to przód jest mniej poszerzony.Trzeba by zapodać przednie błotniki Rsa.Wydaje mi się że był by lepszy efekt.

img0339fx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kratki tyl sa czarne :) listwy z drzwi mowisz o tych dolnych, przy progach ? bo tych srodkowych nie ma :) Progi z rs'ki dostepne sa tylko w laminacie na allegro za 4xx zl, a z S'ki kosztuja niestety chore jak na taki gadzet pieniadze ;)

Co do grilla - seria w sensie powrot do seryjnych kolorow, Boniu zrobil calosc na czarno i to przy przejsciu na chrom mi nie pasowalo :)

dolne dolne, co do progow fajne sa z omegi C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolne dolne, co do progow fajne sa z omegi C

Dobrze powiedziane.Ale on jak ma poszerzony przód i tył to te progi z Allegro z rs4 dopasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod jest znacznie mniej poszerzony, bo byl robiony przez Bonia razem z tylem, mialem okazje zrobic tyl i jest, przod czeka na swoja kolej :) Ze swoich pieniedzy nie wydam 2 x 800-900zl za nadkola z RS'ki, to nie sa kwoty na moje warunki i uwazam to za przerost formy nad trescia :)

Poki co musi byc jak jest, jak ktos, odpukac, stuknie mnie w przod to bedzie okazja zeby to zmienic :)

Lakiernik proponowal mi zdjecie tych listw, ale wiazalo sie to z malowaniem reszty drzwi i niestety nie wykazalem sie cierpliwoscia - zmiany trwaly rowny miesiac a ja zarabiam tym autem na chleb, wiec moze nastepnym razem;)

Mrogal, masz moze dostep do jakiejs fotki z progami od omegi na avancie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal, masz moze dostep do jakiejs fotki z progami od omegi na avancie ?

grejmyjkakorr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko ori.Najlepiej zobacz sobie u mnie we watku mam tam napisane co i jak robiłem.Nie będę ci zaśmiecał wątku swoimi zdjęciami.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb-avant-1-8t-aeb-nowe-foty-str15-181695/index12.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie na fotach z dalszych stron Twojego watku widac ze nie poszerzany, szacun za ilosc pracy przy zderzaku zeby go dopasowac bez poszerzania :-)

A jesteś pewien ze Boniu przód poszerzał.Mi się wydaje że nie.On chyba pierwszy przód miał z Rsa i też zderzak był zwężany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...