Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panel klimatronika czy będzie pasować? PILNE PILNE PILNE


JawoR36

Rekomendowane odpowiedzi

W tym przypadku "polift" masz na myślisz I i II lift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat,jak kupiłem autko miałem panel klimatronika z polifta ,który sterawał wszystkimi klapkami,ogrzewaniem ale nie załączał klimy.Panel z numerami 8LO nie załączy klimy w przedlifcie muszą być numery początkowe 8DO 820.Na allegro jest magik co ponoć wgrywa nowe oprogramowanie do klimatroników poliftowych i wszystko śmiga,miałem wysłać ale dorwałem panel do swojego auta i wszystko działa.Może kolega Tom A4 ma właśnie taki panel i mu śmiga.U Mnie został ten sam panel na diodach i niestety nie załącza klimy może go kiedyś wyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przedlift to od 95 do około połowy 97, potem już zaczęli zmieniać czyli tzw. I lift ale to robili stopniowo, właściwie lift to dopiero w 1999-2001

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

i przede wszystkim instalacja się zmieniła i całe sterowanie właśnie w 97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie klient też mi mówił, że wszystko działa, tylko nie załącza klimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku wrzystko smiga tak jak już napisalem darkodgcs nie możliwe bo poprzedni klimatronik miałem 8L0 820 043 D i padł w nim wyświetlacz a że miałem dawce na części z 98 r to poprostu wymontowałem z niego i zamontowałem w swoim i nic nie było programowane

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

montując konsole poliftową w przedliwcie nikt nie zmienia instalacji a klimatronik działa

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

tu jest opis i http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-zmiana-tunelu-liftu-poliftowy-123559/ jedyne co zmienił to podświetlenie i załączanie sprężarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, panel powyżej 95 roku nie działa w 95r, musi być 95r i tyle. Tom, cyknij tam kiedyś przy okazji jak wygląda Twoja kostka i kolorystyka kabelków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...