Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Transformers nie powala na kolana i efekty 3D też takie średnie. (oglądałem w IMAXie)

Jestem Bogiem średni, ale można obejrzeć dla zabicia czasu :good:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Transformers nie powala na kolana i efekty 3D też takie średnie. (oglądałem w IMAXie)

dzięki, za recenzje... wybieram się na to za 20 minut :confused4: szkoda, że nie wiedziałem wcześniej...
Opublikowano

Transformers nie powala na kolana i efekty 3D też takie średnie. (oglądałem w IMAXie)

dzięki, za recenzje... wybieram się na to za 20 minut :confused4: szkoda, że nie wiedziałem wcześniej...

Da się obejrzeć ale po jakimś czasie film staje się nudny.

Opublikowano

Prawdziwe mestwo braci Coen - petarda

Opublikowano

Transformers nie powala na kolana i efekty 3D też takie średnie. (oglądałem w IMAXie)

dzięki, za recenzje... wybieram się na to za 20 minut :confused4: szkoda, że nie wiedziałem wcześniej...

Da się obejrzeć ale po jakimś czasie film staje się nudny.

ale kupa.... :wallbash: początek fajny - podobało mi się połączenie historii z lądowaniem z filmem, ale potem faktycznie nudny... ta walka za długo trwała, i nie było Megan :naughty: ogólnie nie polecam :thumbdown:
Opublikowano

Pirac z karaibów na nieznanych wodach-efekty 3D żadne fabuła średnia kilka śmiesznych scen i tyle :confused4:

Opublikowano

coś polecicie do oglądania z kobietą ? :decayed: (prócz porno) :decayed:

Opublikowano

Ogólnie z Sandlerem udane są komedie.

Opublikowano

a prócz jakiś głupich komedyjek ? :decayed: :decayed: coś ala siedem dusz ? :gwizdanie:

Opublikowano

a prócz jakiś głupich komedyjek ? :decayed: :decayed: coś ala siedem dusz ? :gwizdanie:

Wichry namietnosci - jeden z moich ulubionych

Niewierna

Lepiej pozno niz pozniej

Domek nad jeziorem

Notebook

Gran Torino

Oczy aniola

Noce w Rodanthe - swietny

Kroniki portowe

sporo tego jest

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

KINO :

wczoraj - Geneza Planety Małp - do obejrzenia.

dzisiaj - Oszukac Przeznaczenie V - mimo ze w 3D - słabizna (szkoda 56 PLN za dwa bilety :thumbdown:)

Opublikowano

nawet ciekawy

"Tunel"

Opublikowano

"Miasto zlodziei" z Benem Affleckiem - petarda

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ludzka stonoga !! :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Zielona latarnia- na podst. komixu ale da radę. Teraz Xmen męczę :thumbdown: . zacząłem ogladać weekend ale Poslki matrix nie robi na mnie wrażenia.

Opublikowano

Zielona latarnia- na podst. komixu ale da radę. Teraz Xmen męczę :thumbdown: . zacząłem ogladać weekend ale Poslki matrix nie robi na mnie wrażenia.

Green Latern - kiepscizna. juz lepiej Kaptajn Amerika zobaczyc.

Opublikowano

Zielona latarnia- na podst. komixu ale da radę. Teraz Xmen męczę :thumbdown: . zacząłem ogladać weekend ale Poslki matrix nie robi na mnie wrażenia.

Green Latern - kiepscizna. juz lepiej Kaptajn Amerika zobaczyc.

dramat :wink4:
Opublikowano

Oglądał ktoś Wrecked?

Opublikowano

Ja oglądałem szefowie wrogowie- Polecam :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.