Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Conan Barbarzyńca 3D - wg mnie słabiutki

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bez reguł 8/10 :)

Opublikowano

Bez reguł 8/10 :)

a ja dam 7/10 :good:

Fast Five 6/10 - za mało samochodów...

Sala samobójców - dno

Wojna żeńsko-męska - dno

Opublikowano

Columbiana 7/10 ...Przyjemny Filmik...fajnie się ogląda Polecam :>

Opublikowano

Nie bój się ciemności... porażka :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

The Whistleblower 7/10 :good:

Opublikowano

"Miasto zlodziei" z Benem Affleckiem - petarda

Potwierdzam - bardzo fajny film :good:

A może jakieś propoozycje na niedzielny wieczór macie :?:

Na tysiącu filmowych kanałach w tv nic nie ma ciekawego :disgust:

Opublikowano

Gran Torino, jak nie oglądałeś jeszczę :good:

Dead Race 2, da się obejrzeć :wink4:

Opublikowano

Gran Torino, jak nie oglądałeś jeszczę :good:

Oglądałem, fajne :good:

Dead Race 2, da się obejrzeć :wink4:

Nie wciągnęło mnie i przełączyłem na coś innego :)

Opublikowano

"Columbiana"

Opublikowano

Szefowie Wrogowie 10/10 miazga rewelacyjny film

Opublikowano

Coś wydłubałem wczoraj...

Kick-Ass filmweb

7320031.2.jpg?l=1268309574000

Cena Honoru filmweb

6935936.2.jpg?l=1247366207000

Zero filmweb

7284052.2.jpg?l=1256264654000

Opublikowano

Infiltracja - 7,5/10

W sieci kłamsta - 7,5/10

W pogoni za szczęściem - 8,5/10

Po dwóch pierwszych tytułach odczuwam delikatny niedosyt, spodziewałem się czegoś lepszego. Niemniej jednak filmy warte obejrzenia.

Trzeci tytuł zdecydowanie najlepszy, a smaczku dodaje fakt iż to historia oparta na prawdziwych wydarzeniach - POLECAM !

Opublikowano

Nie bój się ciemności... porażka :thumbdown: :thumbdown:

Potwierdzam :decayed: Bardziej to komedia niż horror :thumbdown:

Ja polecam Paranormal Activity 2 - da radę oglądnąć i w porównaniu to "horrorów" które teraz wypuszczają to PA2 jest naprawdę straszny :decayed: Oczywiście d*py nie urywa ale jest pare momentów :good:

Opublikowano

Szefowie Wrogowie 10/10 miazga rewelacyjny film

dzisiaj tani wtorek idę do kina :banan3:
Opublikowano

Kolejna porcja filmów :)

Piraci z Karaibów 4/Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides 2011 - 7,5/10

Nie spodziewałem się niczego wielkiego, dlatego może nie byłem zawiedziony. Jak dla mnie film trzyma poziom poprzednich części. Na smutne jesienne wieczory jak najbardziej. POLECAM.

Transformers 3/Transformers: Dark of the Moon 2011 - 8/10

Lubię bardzo takie efekciarskie filmy i zawsze chętnie je oglądam. Sama fabuła w tym przypadku jest dla mnie drugoplanowa. Ale jak ktoś się spodziewa jakiegoś wielkiego przesłania, czy wartkiej i wciągającej akcji to trochę nie bardzo. Większośc wydarzeń raczej przewidywalna i mało zaskakująca. POLECAM.

Hanna/Hanna 2011 - 6/10

Zdecydowanie więcej się spodziewałem po tym tytule... Historia słaba i mocno nadmuchana. Młoda dziweczynka rozkłada wyszkolonych komandosów i osiłków jak chce... Ehhh. Jakby to zrobili w klimacie kina familijnego a'la Karate Kid to co innego, a tak to film zanudza strasznie mimo iż początek jest wciągający. NIE POLECAM.

Siedem Dusz/Seven Pounds 2008 - 8,5/10

Kto nie widział jeszcze niech czym prędzej obejrzy. Do połowy filmu nie wiedziałem za bardzo o co chodzi. Fajna historia, za***iście przedstawiona - Will jak zwykle profesura zagrał. Nie ma co się rozpisywać, trzeba oglądnąć. POLECAM.

Sekretne Okno/Secret Window 2004 - 8/10

Już gdzieś kiedyś widziałem podobny pomysł na tego typu film, ale kurcze nie mogę sobie przypomnieć i w zasadzie nie wiem co było pierwsze... Świetna gra Deppa, wciągająca fabuła - bardzo dobrze się ogląda. Aaa już wiem, Podziemny Krąg. Jak komuś się podobał to i ten tutył polubi. POLECAM.

Opublikowano

Never Back Down 2 jak ktoś lubi MMA to może śmiało obejrzeć. Co prawda film przy pierwszej części wypada słabo, ale myślę, że warto obejrzeć :good:

Opublikowano

Pluję na twój grób - świetny film :good:

Film opisuje historię młodej pisarki, która wynajmuje małą chatkę na wsi by móc spokojnie tworzyć swoją nową powieść. Jej spokojne i poukładane życie przemieni się jednak w koszmar, gdy zostanie napadnięta i brutalnie zgwałcona przez lokalnych zbirów. Ofiara postanawia zemścić się na swoich oprawcach i przemienia się w kata, który wymierza sprawiedliwość na własną rękę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.