Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bez reguł 8/10 :)

a ja dam 7/10 :good:

Fast Five 6/10 - za mało samochodów...

Sala samobójców - dno

Wojna żeńsko-męska - dno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Miasto zlodziei" z Benem Affleckiem - petarda

Potwierdzam - bardzo fajny film :good:

A może jakieś propoozycje na niedzielny wieczór macie :?:

Na tysiącu filmowych kanałach w tv nic nie ma ciekawego :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gran Torino, jak nie oglądałeś jeszczę :good:

Dead Race 2, da się obejrzeć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gran Torino, jak nie oglądałeś jeszczę :good:

Oglądałem, fajne :good:

Dead Race 2, da się obejrzeć :wink4:

Nie wciągnęło mnie i przełączyłem na coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infiltracja - 7,5/10

W sieci kłamsta - 7,5/10

W pogoni za szczęściem - 8,5/10

Po dwóch pierwszych tytułach odczuwam delikatny niedosyt, spodziewałem się czegoś lepszego. Niemniej jednak filmy warte obejrzenia.

Trzeci tytuł zdecydowanie najlepszy, a smaczku dodaje fakt iż to historia oparta na prawdziwych wydarzeniach - POLECAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się ciemności... porażka :thumbdown: :thumbdown:

Potwierdzam :decayed: Bardziej to komedia niż horror :thumbdown:

Ja polecam Paranormal Activity 2 - da radę oglądnąć i w porównaniu to "horrorów" które teraz wypuszczają to PA2 jest naprawdę straszny :decayed: Oczywiście d*py nie urywa ale jest pare momentów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja filmów :)

Piraci z Karaibów 4/Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides 2011 - 7,5/10

Nie spodziewałem się niczego wielkiego, dlatego może nie byłem zawiedziony. Jak dla mnie film trzyma poziom poprzednich części. Na smutne jesienne wieczory jak najbardziej. POLECAM.

Transformers 3/Transformers: Dark of the Moon 2011 - 8/10

Lubię bardzo takie efekciarskie filmy i zawsze chętnie je oglądam. Sama fabuła w tym przypadku jest dla mnie drugoplanowa. Ale jak ktoś się spodziewa jakiegoś wielkiego przesłania, czy wartkiej i wciągającej akcji to trochę nie bardzo. Większośc wydarzeń raczej przewidywalna i mało zaskakująca. POLECAM.

Hanna/Hanna 2011 - 6/10

Zdecydowanie więcej się spodziewałem po tym tytule... Historia słaba i mocno nadmuchana. Młoda dziweczynka rozkłada wyszkolonych komandosów i osiłków jak chce... Ehhh. Jakby to zrobili w klimacie kina familijnego a'la Karate Kid to co innego, a tak to film zanudza strasznie mimo iż początek jest wciągający. NIE POLECAM.

Siedem Dusz/Seven Pounds 2008 - 8,5/10

Kto nie widział jeszcze niech czym prędzej obejrzy. Do połowy filmu nie wiedziałem za bardzo o co chodzi. Fajna historia, za***iście przedstawiona - Will jak zwykle profesura zagrał. Nie ma co się rozpisywać, trzeba oglądnąć. POLECAM.

Sekretne Okno/Secret Window 2004 - 8/10

Już gdzieś kiedyś widziałem podobny pomysł na tego typu film, ale kurcze nie mogę sobie przypomnieć i w zasadzie nie wiem co było pierwsze... Świetna gra Deppa, wciągająca fabuła - bardzo dobrze się ogląda. Aaa już wiem, Podziemny Krąg. Jak komuś się podobał to i ten tutył polubi. POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Never Back Down 2 jak ktoś lubi MMA to może śmiało obejrzeć. Co prawda film przy pierwszej części wypada słabo, ale myślę, że warto obejrzeć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Pluję na twój grób - świetny film :good:

Film opisuje historię młodej pisarki, która wynajmuje małą chatkę na wsi by móc spokojnie tworzyć swoją nową powieść. Jej spokojne i poukładane życie przemieni się jednak w koszmar, gdy zostanie napadnięta i brutalnie zgwałcona przez lokalnych zbirów. Ofiara postanawia zemścić się na swoich oprawcach i przemienia się w kata, który wymierza sprawiedliwość na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...