Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapomniałem jeszcze o jednym,

MR. HOMES - http://m.imdb.com/title/tt3168230/

Osobiście mi się bardzo podobał, zapewne dużą zasługa głównego aktora.

7/10

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Magneto jest dobry :) lubię go :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziś zaliczyłem.listy do m2... Spoko na wypad z laską polecam lub żoną lub kochanką... Teraz sam wybieram się w środe na fipm z hanksem jak broni w procesie jakiegoś typa wojennego... Most szpiegów...

Obadajcie bo chyba warto...

https://youtu.be/kGK8_2Axtyw

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Pisalem o tym filmie strone czy dwie wczesniej, tez ide.

Opublikowano

no mnie osobiście listy do M bardzo rozczarowały

pierwszą częścią byłem zachwycony, druga kompletnie nie wyszła

film ratuje Karolak, ale reszta wątków (Kożuchowska, Trzebiatowska-Zakościelny, nowy związek Zielińskiej) nic nie wnoszą i nic nie bawią

ale - każdy ma swoje zdanie, zobaczyć trzeba i już

mam rezerwację na Czerwonego pająka

to będzie kolejny dobry polski film

Opublikowano

Chłopak z sąsiedztwa- oglądałem wczoraj z żoną, całkiem niezły thriller 7/10 + jest na czym oko zawiesić. Nie widziałem jeszcze JL w tak pikantnej scenie :D

Opublikowano

Oglądali smoka Bagińskiego na yout? :) następny ma być Twardowski :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Chłopak z sąsiedztwa- oglądałem wczoraj z żoną, całkiem niezły thriller 7/10 + jest na czym oko zawiesić. Nie widziałem jeszcze JL w tak pikantnej scenie :D

wczoraj looknąłem

taki tam, na raz

a J Lo w świetnej formie, trzyma się jakby niecałe 3 dychy miała :naughty:

.

miał być Czerwony pająk, a poszedłem na Makbeta

raczej odradzam

film bardzo trudny, cały czas mówią Szekspirem, do tego raczej nudny scenariusz, średnia akcja, scen batalistycznych wcale

bardziej się ogląda jak teatr, niż film w kinie

natomiast jeśli ktoś lubi Fassbendera (Steve Jobs, Zniewolony, Bękarty wojny), to raczej film się spodoba

mi - bardzo średnio

.

hmmmm

myślę nad tym .....

Opublikowano

a J Lo w świetnej formie, trzyma się jakby niecałe 3 dychy miała :naughty:

Zgadza się :-) Dobry milf :evil:

Opublikowano

muszę polecić świetne kino, wczoraj byłem

kto lubi Toma Hanksa, będzie oczarowany, aktorstwo najwyższych lotów

wyszedłem z kina oczarowany, bardzo polecam !!!

Opublikowano

Serial "Narcos" - wczoraj wciągnąłem od razu 4 odcinki :D

Opublikowano

ale się dziś na minę wpierd....... :facepalm:

pisałem o filmie tutaj

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20466-ciekawe-filmy-warte-obejrzenia/?p=4674975

Czerwony pająk, nie ukrywam - spodziewałem się świetnego wciągającego mrocznego thrillera

wyszła taka kicha, że wstyd

kwadrans przed końcem się zastanawiałem, kiedy się rozkręci

a za chwilę napisy, światło i wypad

fatalny film, szczerze odradzam

0/10

a stałem przed wyborem czy nie iść na Moby Dicka kwadrans później

baaaaad choice

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Polecam Ocalona... d*py nie urywa jakoś mega ale jak się człowiek skupi to naprawde fajny i ciekawy...

https://youtu.be/fJ-Y58Vd8vA

Naciapane z Z2

Jutro Star Wars...

Naciapane z Z2

No i po wizycie w cinema city na nowych Wojnach... Powiem tak... Dużo lepsza.częśćniż Zemsta Sithów... Polecam wizyte w kinie...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

To za....m do kina :kox:

Opublikowano

Wal śmiało

Naciapane z Z2

Opublikowano

Dobry film, scenografia wrocili do 6 czesci i bardzo dobrze, wszystko wyglada bardziej realnie. Lipnie wypadł tylko pseudo Vader ktory bardziej przypominał mi Zorga z "Piątego elementu" no i po zakonczeniu wnioskuję ze bedzie 8 czesc jak nie wiecej :kox:

Opublikowano

Dobry film, scenografia wrocili do 6 czesci i bardzo dobrze, wszystko wyglada bardziej realnie. Lipnie wypadł tylko pseudo Vader ktory bardziej przypominał mi Zorga z "Piątego elementu" no i po zakonczeniu wnioskuję ze bedzie 8 czesc jak nie wiecej :kox:

Maska paseudo vadera faktycznie troche bajkowa ale co tam... A co do kolejnych części to będzie trylogia... Średnio co max dwa lata kolejna część... Ja dziś byłem.z młodym więc.wersja 2D dubbing... Ale chyba pójde jeszcze w poniedziałek na 3D napisy

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Ja bylem na 3D ale siedzialem za wysoko i troche ....ujowo sie ogladało.

Opublikowano

Dobry film, scenografia wrocili do 6 czesci i bardzo dobrze, wszystko wyglada bardziej realnie. Lipnie wypadł tylko pseudo Vader ktory bardziej przypominał mi Zorga z "Piątego elementu" no i po zakonczeniu wnioskuję ze bedzie 8 czesc jak nie wiecej :kox:

Maska paseudo vadera faktycznie troche bajkowa ale co tam... A co do kolejnych części to będzie trylogia... Średnio co max dwa lata kolejna część... Ja dziś byłem.z młodym więc.wersja 2D dubbing... Ale chyba pójde jeszcze w poniedziałek na 3D napisy

Naciapane z Z2

Mylisz się. Co roku beda kolejne czesci. Za rok pierwsza, za dwa lata kolejna.

Juz jest umowa podpisana

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.