Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieski dym z rury

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam 1.8T i dzisiaj na wolnych obrotach zaczol mi dumic na niebiesko:facepalm: a jestem 300km po wymianie oleju czy to turbina czy gumki na zaworach.Prosze o pomoc:dontknow:

Opublikowano

Zwróć uwagę czy na nagrzanym silniku Ci kopci czy zimnym. Nie jestem pewien do końca bo sam w trakcie wymiany uszczelniaczy na zaworach jestem, ale mi kopci jedynie jak temperatura dobija do 90 stopni, no i ja nie mam turbo. Moim zdaniem gdyby turbo padało to od początku powinien kopcić.

Z drugiej strony to nie musi być turbo czy uszczelniacze zaworów ;) Przyczyn wiele może być.

Opublikowano

niebieski dymek to nabank olej wcina.

na zimnym zazwyczaj pierscienie puszczaja

turbina zawsze moze puszczac (zimny/cieply) sprawdz dolot jesli w nim jest olej to puszcza

Opublikowano
  • Autor

no i przestal dymic nawet po nocy byl spokuj:dontknow:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

no i znow dymi na niebiesko ale dopiero na rozgrzanym silniku

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

a mam jeszcze pytanie....jak zdobyc klubowe ramki na rejestracje??podajcie jakies namiary kto tym sie zajmuje

Opublikowano

ramki : http://a4-klub.pl/ramki-tablice-rejestracyjna-117/ramki-klubowe-tablice-rejestracyjna-czarne-ix-tura-208675/index12.html

masz nizej na stronie glownej forym dzial "gadzety klubowe".

JEsli na cieplym to pierscienie odpadaja, uszczelniacze lub turbow mniejszym stopniu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj jade wymienic czujniki od tem.zewnetrznej i temp.swiezego powietrza bo mam problem z klima ale pewnie to nie ma zwiazku z silnikiem

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

dziekuje kolego lapsik za namiary co do tych rameczek:cheesy:

---------- Post dopisany 04-09-2012 at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2012 at 19:55 ----------

koledzy czy po wymianie czujnika temp.zewnetrznej trzeba robic jakiegos reseta?bo zalozylem dwa uzywane i nie bylo roznicy bo dodam ze wariuje mi teperatura raz jest -45 albo tak jak na zewnatrz i nie wiemco jest grane

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.