Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po wymianie przepustnicy . Audi a4 B5 1600 ADP 8V GAS . Umarła Bez Przyczyny


Bober55

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy dzisiaj wymieniłem przepustnice ponieważ falowały obroty (wyrobiła się w zakresie 850-900) . Po wymianie było ok . Obroty nie falowały . Gasiłem odpalałem kilka krotnie i było wszystko spoko aż zorientowałem się ze coś jest z elektryką , bo szyby nie otwierały się automatycznie po przyciśnięciu , wiec włączyłem stacyjkę na parę min , potem zgasiłam . Problem z elektryką znikł , jednak przy próbie uruchomienia silnik odmówił posłuszeństwa . Za pierwszym razem poplewił na benzynie po czym zgasł a później nie dał się już uruchomić do tej pory . Teraz tylko słychać że kreci rozrusznikiem jakby było jakieś odcięcie zapłonu . Proszę o pomoc . Przepustnicy nie adaptowałem żadnym Komputerem , Auto teraz nie zapala . A bardzo ładnie pracowało i miało lepszą dynamikę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sporo zapłaciłeś, ja miałem podobnie w ADP, tyle, że byłem na stacji benzynowej, zatankowałem benzynę, gaz i poszedłem zapłacić wróciłem i już nie odpalił :) kupiłem sam wkład pompy coś około 80zł montowałem sam z kumplem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah ta rezerwa...

Na szrocie można znaleźć pompkę. Mi się udało za 90 zł kupić i już ok 60 tys. na niej nalatałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie a pompę chu... strzelił ;-)

Za to u mnie poprzedni właściciel na rezerwy jeździł aż mu się żarówka spaliła. ;-)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie odcina wam zasilania pompki paliwa sekwencja??? U mnie po przełączeniu na gaz pompka nie pracuje i nie ma mowy o awari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest teraz nie sprawdzałem, ale ktoś mi kiedyś powiedział, że benzyna chłodzi listwę wtrysków, więc pompka powinna pracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...