Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupno B6,jaki silnik najlepszy, z jaką skrzynią biegów?


simpleboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupic auid a4 B6 i czytam o tych silnikach i im wiecej czytam tym bardziej glupszy sie staje wiec prosilbym o pomoc uzytkownikow tego modelu jaki silnik z jaka skrzynia? W opcji jest 3.0 lub 2.4 quattro (nie wiem jak ten silnik 2.0) i teraz jaka skrzynia, czy automat czy manual chciałbum to zagazowac prosilbym o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam chciałem sobie kupić 3,0 w q i manual bo nie lubię automatu. Wiem że te 3,0 nie mają problemów w spalaniu gazu:) Polecał bym 3,0 ale to tylko moja opinia:) A i żadne 2,0- stfuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 odpusc:wink:

2.4 + Q tez szału nie robi.

zalezy do jakiej jazdy chcesz tego uzywac ale 170 wolnossaków w B6 nie jedzie

szukałbym 3.0, wiadomo wyposazenie tez bedzie dobre w takim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po torze scigac sie nie bede ale wiem co to v6 bo mialem w poprzedniej 2.6 i fajnie sie spisywala stad moje pytanie dobrze miec troche mocy pod pedalem wiec dziekuje za podpowiedzi pozdrawiam

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

a jak z ta skrzynia tiptronic warto w to wchodzic czy raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna a4 b6 i szczerzę to rozważam tylko 1.8T. Diesla nie chcę, ma różne opinie, wielu ludzi chwali ale jednak nie przemawia to do mnie a z benzyn wydaję mi się tylko 1.8T sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja miałem kiedyś Passata b5 z 1,8T 150 koni i to troche malo jak już pewnie 190 było by znśne. ta v6 fajny motor pewnie ale 1,8T łatwiejsza i większe możliwości podniesienia mocy. hmmm mam podobny dylemat z tym autem. wcześniej myślałem o 2,5 tdi po 2004 roku teraz myślę o 3,0 lub 1,8T i chyba padnie na 1,8T ale 190 koni seryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...