Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyświetlacz fis fotorezystor


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wiem że tematów dotyczących fisa jest sporo ale om takim się nie spotkałem. Chodzi o licznik przedliftowy a mianowicie o jasność świecenia fis. Zauważyłem że pod tarczą prędkościomierza jest tak jakby oczko jakby jakiś czujnik nasłonecznienia ale on chyba nie chodzi bo fis świeci tak samo w dzień jak i w nocy. Pokretło podświetlania jest na maxa ale chciałbym aby fis troszkę lepiej świecił (oczywiście fis sprawny nie bleknie itp). Czy jest jakaś metoda aby fis jaśniej świecił???. Zauważyłem że koło tego oczka na płycie licznika jest tak jakby pokrętło na śrubokręt na pewno do jakiejś regulacji tylko niewiem czego. Jest jakiś jeszcze sposób na rozjaśnienie fisa????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarł i jestem pod wielkim wrażeniem. Tylko zastanawiam się czy nie da się go bardziej rozjaśnić

---------- Post dopisany 09-08-2012 at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2012 at 09:58 ----------

Wczoraj zauważyłem taką rzecz może to kwestia przełożenia kabelków we wtyczce którejś. Pod cyfrą 220 jest takie oczko wczoraj z ciekawości w nocy zasłoniłem gąbką to oczko i wyświetlacz fiś się ładnie rozjaśnił jak poświeci się latarką w to oczko to wyświetlacz się przyciemnia czy przypadkiem nie powinno być odwrotnie że jak jest jasno to się rozjaśnia ? Może w vagu trzeba coś ustawić jak to się u ciebie zachowuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha noi spoko tez bede się musiał przyzwyczaić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...