Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myślę ,że tak ja w avant z końcówką AF,musi być wyjście na 2 anteny ,fm1 out i fm2 out

Opublikowano

'ja mam sedana więc z końcówką AF nie podejdzie :(
u siebie mam taki wzmacniacz włożony http://3.allegroimg.pl/s400/17/63/58/44/87/6358448739 (8e5 035 225 d)

do niego mam wpięte trzy wtyczki. Żeby radio concert 3 mogło poprostu odbierać stacje radiowe muszę ciągnąć jeszcze kolejny przewód i wymienić ten wzmacniacz na 4 wtyczki??

Edytowane przez rolon

Opublikowano

Do sedana są też AF ,co do podłączenia teraz masz 2 okrągłe i 1 płaska,w AF nie podłączasz przewodu diversity,tylko przekładasz wtyczkę płaską,fm1 i dołożony przewód do fm2 ,czyli tak samo jak wcześniej 3 wtyczki

Opublikowano

Jutro zrobię zdjęcie jak to wygląda u mnie bo ja mam 3 okrągłe i jedną (mase) płaską. szukam wzmacniacza z końcówka af do sedana ale nie mogę takiej znaleźć :(

Opublikowano

podłączałem pod te 2 kable(jeden antenowy drugi to diversity) i cały czas był błąd 2 anteny,podłączyłem na krótko kabel zamiast kabla od diversity i wszystko działa ,zero błędów ,nie wiem czemu nie można podłączyć przez kabel który już jest,u mnie leży za radiem i tyle

Może miałeś uszkodzony kabel? Ja przy Symphony 3 zmieniłem wzmacniacz na AF i wykorzystałem kabel od diversity, wszystko działało :)

Opublikowano

A ktoś próbował rozgałęzić kabel antenowy? tzn. wykorzystać jedną antene ale podłączyć ją do dwóch wejść w radiu.

Opublikowano

kabel 100% sprawny ,bo concert II działał bdb

Opublikowano

Ok panowie, a jeśli wcześniej siedziało w aucie RNS-E, to trzeba zmieniać wzmacniacz? Bo po drugiej z kolei kradzieży RNS stwierdziłem, że na razie włożę "byle co grało" i kupiłem Concert III. Radio działa i płyty CD odtwarza, ale nie łapie praktycznie żadnej stacji. Ma ktoś jakiś pomysł?

Opublikowano

Trzeba zmienić wzmacniacz albo chociaż odpiąć jeden kabel antenowy (diversity w rns-e).

Opublikowano

Trzeba zmienić wzmacniacz albo chociaż odpiąć jeden kabel antenowy (diversity w rns-e).

Tzn. wypiąć z wtyczki? Nie uszkodzi się wtyczki w ten sposób? (zależy mi na tym, żeby to było odwracalne) I który wypiąć?

EDIT:

Ok. Ogarnięte. Wypięcie anteny diversity pomogło i wszystko śmiga.

Edytowane przez Yuri22

Opublikowano

w concert III wypięcie jednej wtyczki nie pomaga.. co za patologia z tą anteną :facepalm:

Opublikowano

w concert III wypięcie jednej wtyczki nie pomaga.. co za patologia z tą anteną :facepalm:

No jak nie pomaga, jak właśnie ja wypiąłem jedną i jak ręką odjął. Wyszukuje wszystkie stacje, itp.

Opublikowano

w concert III wypięcie jednej wtyczki nie pomaga.. co za patologia z tą anteną :facepalm:

No jak nie pomaga, jak właśnie ja wypiąłem jedną i jak ręką odjął. Wyszukuje wszystkie stacje, itp.

Z nadzieją spróbowałem jeszcze raz z odłączeniem drugiej wtyczki od anteny ale to nie działa. wyszukuje stacje ale odbiór cały czas "śnieży".

Opublikowano

w concert III wypięcie jednej wtyczki nie pomaga.. co za patologia z tą anteną :facepalm:

No jak nie pomaga, jak właśnie ja wypiąłem jedną i jak ręką odjął. Wyszukuje wszystkie stacje, itp.

Z nadzieją spróbowałem jeszcze raz z odłączeniem drugiej wtyczki od anteny ale to nie działa. wyszukuje stacje ale odbiór cały czas "śnieży".

Może to jeszcze kwestia wzmacniacza? Widocznie u mnie ten, który był ori od RNS-E daje sobie radę z Concertem. U Ciebie może już nie.

Opublikowano

nie wiem czy do rns-e nie idzie z literką P,a tobie potrzebny jest AF

Opublikowano

AF jest chyba tylko w kombi. W sumie odzwyczaiłem się już od słuchania stacji radiowych :D nagrywam sobie CD mp3 raz na tydzień i przynajmniej nie słucham głupich reklam :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Myślałem że w sedanie wtyczki nie mogą być wpinane tak od góry :o Problem jeszcze będzie z tymi wtyczkami bo u mnie one wszystkie wchodzą od boku a tu widzę że jakoś od góry.


Kupiłem ten wzmacniacz z końcówką AF, pisaliście że będzie pasował a tu d*pa.. Nie pasuje, chyba że mam go przywiązać na sznurku od snopowiązałki?

Edytowane przez rolon

Opublikowano

Dlaczego nie pasuje? Ten z aukcji był na 100% do sedana.

Opublikowano

Wzmacniacz AF jest z b7 i możliwe że tu jest różnica,co do podłączenia,kostki mogą się różnić,ja podłączyłem bez tych kolorowych plastikowych kostek ,wystarczy trochę poizolować

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.