Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kluczyk scyzoryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie moze byc zepsuty immobiliser bo na drugim kluczyku samochod zapala...

Nie zrozumieliśmy się - immobilizer w samochodzie jest w porządku, ale może być uszkodzony transponder (czyli ta szklana kapsułka widoczna na zdjęciu zamieszczonym wyżej przez Diego) w kluczyku, którym nie możesz uruchomić auta.

Na twoim miejscu rozebrałbym kluczyk i sprawdził, czy zegarmistrz nie zgubił lub nie uszkodził transpondera.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Koledzy żeby nie robić nowego wątku szybkie pytanie: mam 1 kluczyk o numerze 8Z0 837 231 433,92MHz a znalazłem o takim nr. 4D0.837.231.A tylko nie znam jego częstotliwości w necie znalazłem, że niby także 433,92MHz będzie on pasował do B6 ??

Opublikowano
Nie moze byc zepsuty immobiliser bo na drugim kluczyku samochod zapala. A ten samochod nie ma miejsca na wlozenie kluczyka i otwarcie samochodu mechanicznie, no chyba ze jestem slepy i nie widze

czyli transponder na nowo zaadoptowac a jak sie nie da to podmienic go nowym

Zaprogramowanie immo to potrzebny pin zegarów oraz vag-com i oczywiście sprawny (programowalny) kluczyk.

Oczywiście tak mi się zdaje bo tak programowałem w A3, może B6 jest też tak

Opublikowano
Nie moze byc zepsuty immobiliser bo na drugim kluczyku samochod zapala. A ten samochod nie ma miejsca na wlozenie kluczyka i otwarcie samochodu mechanicznie, no chyba ze jestem slepy i nie widze

czyli transponder na nowo zaadoptowac a jak sie nie da to podmienic go nowym

Zaprogramowanie immo to potrzebny pin zegarów oraz vag-com i oczywiście sprawny (programowalny) kluczyk.

Oczywiście tak mi się zdaje bo tak programowałem w A3, może B6 jest też tak

to jest tak oczywiste,że o tym nie trzeba pisać...chyba...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

udalo mi sie zrobic aby samochod juz odpalal z tego kluczyka, zaprogramowalem immobilizer jednak dalej nikt nie potrafi mi pomoc co zrobic aby zaprogramowac centralny, bo wiem ze robi sie to w zamku przy klamce, jednakze poprzedni wlasciciel usunal oryginalna klamke z zamkiem zeby nikt mu sie nie wlamal i nie wiem co teraz robic, bo nie jest mi na reke wchodzenie codziennie do samochodu bagaznikiem w razie rozladowania dzialajacego pilota

Opublikowano
udalo mi sie zrobic aby samochod juz odpalal z tego kluczyka, zaprogramowalem immobilizer jednak dalej nikt nie potrafi mi pomoc co zrobic aby zaprogramowac centralny, bo wiem ze robi sie to w zamku przy klamce, jednakze poprzedni wlasciciel usunal oryginalna klamke z zamkiem zeby nikt mu sie nie wlamal i nie wiem co teraz robic, bo nie jest mi na reke wchodzenie codziennie do samochodu bagaznikiem w razie rozladowania dzialajacego pilota
w dziale warsztat masz filmik jak to zrobic vagiem
Opublikowano
  • Autor

nie widze nigdzie tego filmiku, moglbys linka podeslac ?

Opublikowano
nie widze nigdzie tego filmiku, moglbys linka podeslac ?

Coś słabo szukasz: :wink:

Rozumiem, że włożenie kluczyka do stacyjki, włączenie zapłonu, naciśnięcie na pilocie przycisku otwierania, wyłączenie zapłonu, wyjęcie kluczyka i próba zamknięcie auta z pilota nic nie daje?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

nic nie daje :/

Opublikowano

tylko vag załatwi sprawe szybko i bezbolesnie

Opublikowano
  • Autor

Zrobilem to co bylo w filmiku i o dziwo... Pomoglo ! Tylu 'specjalistow' elektronikow nie pomoglo a tu prosze :) jeszcze mam tylko problem ze zmieniarka ale to w innym temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.