Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kluczyk scyzoryk


nedwed

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moze byc zepsuty immobiliser bo na drugim kluczyku samochod zapala...

Nie zrozumieliśmy się - immobilizer w samochodzie jest w porządku, ale może być uszkodzony transponder (czyli ta szklana kapsułka widoczna na zdjęciu zamieszczonym wyżej przez Diego) w kluczyku, którym nie możesz uruchomić auta.

Na twoim miejscu rozebrałbym kluczyk i sprawdził, czy zegarmistrz nie zgubił lub nie uszkodził transpondera.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy żeby nie robić nowego wątku szybkie pytanie: mam 1 kluczyk o numerze 8Z0 837 231 433,92MHz a znalazłem o takim nr. 4D0.837.231.A tylko nie znam jego częstotliwości w necie znalazłem, że niby także 433,92MHz będzie on pasował do B6 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moze byc zepsuty immobiliser bo na drugim kluczyku samochod zapala. A ten samochod nie ma miejsca na wlozenie kluczyka i otwarcie samochodu mechanicznie, no chyba ze jestem slepy i nie widze

czyli transponder na nowo zaadoptowac a jak sie nie da to podmienic go nowym

Zaprogramowanie immo to potrzebny pin zegarów oraz vag-com i oczywiście sprawny (programowalny) kluczyk.

Oczywiście tak mi się zdaje bo tak programowałem w A3, może B6 jest też tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moze byc zepsuty immobiliser bo na drugim kluczyku samochod zapala. A ten samochod nie ma miejsca na wlozenie kluczyka i otwarcie samochodu mechanicznie, no chyba ze jestem slepy i nie widze

czyli transponder na nowo zaadoptowac a jak sie nie da to podmienic go nowym

Zaprogramowanie immo to potrzebny pin zegarów oraz vag-com i oczywiście sprawny (programowalny) kluczyk.

Oczywiście tak mi się zdaje bo tak programowałem w A3, może B6 jest też tak

to jest tak oczywiste,że o tym nie trzeba pisać...chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie zrobic aby samochod juz odpalal z tego kluczyka, zaprogramowalem immobilizer jednak dalej nikt nie potrafi mi pomoc co zrobic aby zaprogramowac centralny, bo wiem ze robi sie to w zamku przy klamce, jednakze poprzedni wlasciciel usunal oryginalna klamke z zamkiem zeby nikt mu sie nie wlamal i nie wiem co teraz robic, bo nie jest mi na reke wchodzenie codziennie do samochodu bagaznikiem w razie rozladowania dzialajacego pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie zrobic aby samochod juz odpalal z tego kluczyka, zaprogramowalem immobilizer jednak dalej nikt nie potrafi mi pomoc co zrobic aby zaprogramowac centralny, bo wiem ze robi sie to w zamku przy klamce, jednakze poprzedni wlasciciel usunal oryginalna klamke z zamkiem zeby nikt mu sie nie wlamal i nie wiem co teraz robic, bo nie jest mi na reke wchodzenie codziennie do samochodu bagaznikiem w razie rozladowania dzialajacego pilota
w dziale warsztat masz filmik jak to zrobic vagiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze nigdzie tego filmiku, moglbys linka podeslac ?

Coś słabo szukasz: :wink:

Rozumiem, że włożenie kluczyka do stacyjki, włączenie zapłonu, naciśnięcie na pilocie przycisku otwierania, wyłączenie zapłonu, wyjęcie kluczyka i próba zamknięcie auta z pilota nic nie daje?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem to co bylo w filmiku i o dziwo... Pomoglo ! Tylu 'specjalistow' elektronikow nie pomoglo a tu prosze :) jeszcze mam tylko problem ze zmieniarka ale to w innym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...