Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolor czerwony jaki kod lakieru?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przymierzam się do zakupu a4b6 w kolorze czerwonym jednak zastanawia mnie czy audi miało czerwień w metallicu bądź perle? Zna ktoś kod lakieru czerwonego który szedł w b6?

Opublikowano

LY3J brillantrot

attachment.php?attachmentid=65895&d=1283496426

LZ3M misanorot-perleffekt

attachment.php?attachmentid=63990&d=1282129013

Opublikowano
  • Autor

Czyli są tylko dwie czerwienie w tych modelach? Zdecydowanie będę szukał LZ3M. Dziękuję za pomoc.

Opublikowano

W B6 Jeszcze jest amulettrot LY3C ale on bardziej wpada w bordo

attachment.php?attachmentid=153922&d=1343854302

Opublikowano
  • Autor

Nie no zależy mi na konkretnej czerwieni. Chociaż w nocy czerwony wygląda tragicznie. :P

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam :hi:

Ja mam B6 w kolorze LY3C i uważam,że jest to fajny kolor bo w dzień w słońcu jest taki krwisty czerwony a jak przychodzi zmrok robi się takie lekkie bordo.

Głównie jeżdżą po mieście serbrne i czarne ale te sa juz zbyt oklepane... I lepiej sie wyrózniac :wink:

image.jpg

Pozdro

Opublikowano

LY3C jak się ściemni wygląda naprawdę zacnie. Mam to wiem :)

  • 3 lata później...
Opublikowano

też posiadam LY3C i nie zamieniłbym na żaden inny kolor!:)

Opublikowano

Mam ten kolor i jest rewelacyjny

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

też mam LY3C i bym zamienił na jakikolwiek byle tak bezbarwny się nie łuszczył...

Opublikowano

Amulettrot dostojny i dość rzadki kolor,

Ciekawe czemu masz to złuszczanie, widuję zaniedbane ale nie ma takich objawów.

Opublikowano

wada fabryczna widocznie. teraz przyszedł mróz auto stało podczas gdy ja byłem za granicą przyjezdzam a tu w kolejnych miejscach punkty bezbarwnego odchodzą...
Auto w 100% nie malowane

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kurcze... mam to samo z tym lakierem... lakiernik z blacharzem twierdzili, że nic tam specjalnie z autem nie było robione... wg nich musiał być pryśnięty bezbarwnym bo fabryczny nie powinien tak złazić. mnie od 3-ch lat powoli schodzi i to jest na całym aucie.

Przód już mam i tak odmalowany więc na wiosnę domaluje się resztę :) Chyba mi to auto zostanie dożywotnio, skoro 9-ty rok daje u mnie radę to szkoda puszczać :)

Edytowane przez marekg

Opublikowano

Jakiś czas temu pytałem rzeczoznawców Audi o ten amulettrot.

Nie ma żadnej wady fabrycznej.

Lakier, baza został opracowany przez pracownię Audi z wiodącym niemieckim producentem lakierów.

Dokładny skład bazy lakieru jest tajemnicą a na puszkach w ASO brak oznaczeń producenta.

Domyślam się kto jest producentem ale muszę to sprawdzić, ten w ASO ma dwukrotnie wyższą cenę.

A może jest na forum fachowiec lakiernik co może coś podpowiedzieć.

Zabezpieczenie lakieru zostało przepolerowane ale bardziej prawdopodobne jest, że je zmatowiono i nałożono warstwę bezbarwną.

Lakiernik powinien rozpoznać przyczynę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.