Treść opublikowana przez Siwula
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Nie podpadł tylko mozliwe , że jakiegoś biznesa zrobimy podpadł czymś ?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Witam Potrzebuje namiar do typa z B6 w Avancie kolor Meksykańska czerwień nr rej LTM XXXX poruszający się po Rzeszowie.
-
Problem z turbo, pytanie o BRD
krystian821 Masz może foto co dokładnie kupiłeś, żeby to wszystko połączyć ? Albo napiszesz mi szczegółowo co trzeba zakupic ?
-
Schodzący bezbarwny z całej karoserii
Nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za zaistniałą sytuacje... Ewentualnie moga mi pociąć nozem całe auto w szachownicę i przykleić na to taśmę i zobaczą wtedy czy lakier jest dobrze położony i się trzyma czy odejdzie z taśmą,jak nie odejdzie to mi zostanie taki pocięty samochód... przech*je !! ---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ---------- i teraz mi zostaje zmatowić całe auto albo te elementy które najbardziej się łuszczą i okleję go na czarny matt,i będe miał kolejną agresję
-
Schodzący bezbarwny z całej karoserii
A jak ktos nie myje ?
-
Schodzący bezbarwny z całej karoserii
Bylem dzisiaj w serwisie OOOO to stwierdzili ze jest to rzez mycie ciepła woda.. a ostatni raz myłem 2 m-ce temu.. Także szydera nie myjcie "ciepła woda" Nawet pokazał mi w jakimś katalogu usterek jak wygląda łuszczący sie bezb. po gównie pszczoły zdrowej i chorej, na wszystko mają wytłumaczenie...
-
Schodzący bezbarwny z całej karoserii
Tak mierzyłem czujnikiem całe auto , bo byłem sam po nie w maju zeszłego roku w Niemcowni. od 95-104 na mierniku...Od pierwszego właściciela.kupione,serwisowane itd....Jedna zima w PL i tragedia.
-
Schodzący bezbarwny z całej karoserii
Witam Mam problem z karoseria ponieważ praktycznie z całości bedzie schodził bezbarwny po tym jak natura obdarzyła nasze auta warstwą lodu w ostatnich dniach. Wszystko było ok do czasu jak postawiłem A4 na parkingu podziemnym pod hipermarketem na pół dnia i wszystko stopniało i na całym aucie pojawiły sie białe plamy czyli powietrze po bezb. szczególnie maska,dach i klapa tył,na pozostały elementach jest po 2-3 małe pekniecia.Oczywiscie całe auto w ORYGINALE!!! Reasumując wychodzi na to ich jest to wada fabryczna,a nie ingerencja człowiek czy złe użytkowanie.A4 ma 10 lat macie jakis pomysł jak to ugryźć? Jest sens robic reklamacje do OOOO ? Pomóżcie. Pozdr
-
Lakier
Jestem pewny w 90% że jest to LY3J
-
Kolor czerwony jaki kod lakieru?
Witam Ja mam B6 w kolorze LY3C i uważam,że jest to fajny kolor bo w dzień w słońcu jest taki krwisty czerwony a jak przychodzi zmrok robi się takie lekkie bordo. Głównie jeżdżą po mieście serbrne i czarne ale te sa juz zbyt oklepane... I lepiej sie wyrózniac Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich Klubowiczów A4 Klub Polska Posiadam A4 B6 Avant 1,9 TDI AWX kolor LY3C