Problem z wpisaniem kodu do radia concert

NikoA4

nadal nie dziala,naciskam te guziki jednoczesnie

tu masz opisane co i jak http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/all-radia-audi-2021/

Zacznijmy od tego co jest na wyświetlaczu. Code czy safe? Jak safe to nie wpiszesz kodu. Włącz zaplon i zostaw włączone radio na ponad godzinę i pojawi sie code a potem wpiszesz kod.

Sent from my iPhone using Tapatalk

na wyswietlaczu mam safe,radio dostaje prad bez wlaczonego zaplonu,to czy musze jeszcze wlaczyc zaplon?

bez zaplonu juz zoztawialem radio wlaczone na ponat godzine,gdy wrocilem do auta radio bylo wylaczone i nadal nie chcialo dzialac.sprobuje jeszcze na wlaczonym zaplonie.

Jak ci napisałem żebyś zostawił włączony zapłon, to po coś to było. Radio bez zapłony wyłączy się po upływie 30-60min.

Włącz zapłon i radio idź na piwo i wróć za dwie godziny, potem wpisz kod i wyślij mi czteropak.

Zrób tak jak ci koledzy piszą.

1 złe wpisanie kodu blokada radia na około 15 min

2 złe wpisanie na 30 minut

3 złe na około godzinę lub dłużej

zostaw auto na zapłonie i czekaj

czekaj czekaj. słyszałem że niektórzy szpece wkładają radio do zamrażarki aby troszkę go przemrozić :decayed:

czkam juz prawie 2 godz i nic na wyswietlaczu SAFE,funkca do wpisywania kodu nie dziala.czekam jeszcze.

jak ktos wpisal blednie 10 razy kod to bede czekal cala dobe,

Jakie miałeś wcześniej radio.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ja jak miałem wcześniej concerta i dzieci mi go zablokowały też musiałem czekać i to długo coś koło 3 godzin jak nie więcej

ma się zamienić na ----

trzeba czekać i to dość długo

Tak dlugo czekalem az bateria mi padla 6h moze wiecej.Jak poszedlem do auta to radio bylo wylaczone,na fisie nic tylko wszystkie kontrolki sie swiecily,a niektore mrugaly.Problem bo chwilowo nie mam vag-a,a napewno sporo bledow sie zapisalo?Ciekawe jak bedzie z uruchomieniem auta teraz?

To coś z tym radiem jest nie tak. Jak masz stare i poza guzikami było wszystko ok to przekręć panel z nowego. Zrobisz to w 10min i po sprawie. Albo oddaj nowe radio. Odblokowanie nigdy nie trwało więcej niż 3h. Może ktoś wpisywał zły kod na upartego i zablokował radio na amen. Wtedy tylko serwis RTV da mu radę.

Tak zrobie przeloze panel,

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

panowie radio dziala, z nerwow docisnelem mocno te guziki i shock zadzialalo.nie podejrzewalem wczesniej guzikow,bo mikrostik dzialal ok .

Dzieki wszystkim za pomoc. Problem rozwiazany.