Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Może maglownica ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jestem świeżo po wymianie wszystkich wahaczy przednich (plus końcówki i łączniki), wszystkich amortyzatorów, tulei tylnej belki oraz ustawieniu zbieżności. Przed naprawa bardzo stukało na nierównościach, ściągało ostro w lewo (cały czas musiałem kontrowac - ale wiadomo dlaczego), przy ostrzejszym przyśpieszaniu odczuwalne było myszkowanie auta raz w lewo, raz w prawo - ogólnie jazda bez senu. Po naprawie jest o niebo lepiej ale mam problem: przu jeździe do ok 100km/h (równa nawierzchnia) gdy trzymam kierownicę w jednej pozycji prosto, co chwilę muszę bardzo delikatnie kontrowac w lewo lub prawo. Generalnie wyczuwam "to miejsce" gdzie kierownica znajduje się przy jeździe na wprost ale jakyby czuc było delikatny luz i chyba dlatego nie jest to idealna jazda na wprost jakiej bym oczekiwał. (kumpel w Passacie nie ma takiego problemu i ma ten moment gdzie kierownica "nieruchomieje" i auto jedzie idealnie na wprost). Przy szybszej jeździe jest już trochę lepiej. Podejrzewam, że może byc to maglownica ale nie jestem pewien. Jeśli tak to czy mozna taki luz sprawdzic czy od razu wymieniac lub regenerowac? Dodam tylko że moje opony to 205/55/16.

Proszę o opinie.

Pozdrawiam.

Opublikowano

A drazki kierownicze wymieniales, bo o nich nic nie wspominasz, moze to na nich jest luz, tam gdzie to robiles nie sprawdzili ci, z koro koncowki wymieniles to zostaje tylko maglownica i drazki.

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem same końcówki, co do drążków to nie sprawdzałem. dzieki za info - w tygodniu podjade je sprawdzic i zobaczymy. pozdro

Opublikowano

na drazkacha tez moga wystepowac luzy, kierownica chodzi ci letko czy masz jakies opory, sprawdz drazki i napisz czy cos bylo z nimi nie tak.

Opublikowano

Witam,

Jestem świeżo po wymianie wszystkich wahaczy przednich (plus końcówki i łączniki), wszystkich amortyzatorów, tulei tylnej belki oraz ustawieniu zbieżności. Przed naprawa bardzo stukało na nierównościach, ściągało ostro w lewo (cały czas musiałem kontrowac - ale wiadomo dlaczego), przy ostrzejszym przyśpieszaniu odczuwalne było myszkowanie auta raz w lewo, raz w prawo - ogólnie jazda bez senu. Po naprawie jest o niebo lepiej ale mam problem: przu jeździe do ok 100km/h (równa nawierzchnia) gdy trzymam kierownicę w jednej pozycji prosto, co chwilę muszę bardzo delikatnie kontrowac w lewo lub prawo. Generalnie wyczuwam "to miejsce" gdzie kierownica znajduje się przy jeździe na wprost ale jakyby czuc było delikatny luz i chyba dlatego nie jest to idealna jazda na wprost jakiej bym oczekiwał. (kumpel w Passacie nie ma takiego problemu i ma ten moment gdzie kierownica "nieruchomieje" i auto jedzie idealnie na wprost). Przy szybszej jeździe jest już trochę lepiej. Podejrzewam, że może byc to maglownica ale nie jestem pewien. Jeśli tak to czy mozna taki luz sprawdzic czy od razu wymieniac lub regenerowac? Dodam tylko że moje opony to 205/55/16.

Proszę o opinie.

Pozdrawiam.

Co z gumami stabilizatora?

Z jazdą na wprost różnie bywa.. czasem nawet lekki wiatr boczny powoduje zmianę kierunku jazdy auta.

Opublikowano
  • Autor

do lukaszek13ns,

drążki jadę sprawdzić jutro, a co do kierownicy to chodzi lekko bez oporów. Generalnie moim zdaniem problem jest w tym, że gdy puszczam kierownicę i zaczynam przyśpieszać to właśnie wtedy delikatnie ściąga w lewo lub w prawo tak jak pisałem wcześniej.[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 21:59 _________________________________________________do spetsnaz,

sprawdze te gumy. jasne ze wiatr czasami moze namieszać ale jedzę cały czas po mieście i tutaj raczej tego sie nie odczuwa tak jak poza miastem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

do lukaszek13ns,

drążki jadę sprawdzić jutro, a co do kierownicy to chodzi lekko bez oporów. Generalnie moim zdaniem problem jest w tym, że gdy puszczam kierownicę i zaczynam przyśpieszać to właśnie wtedy delikatnie ściąga w lewo lub w prawo tak jak pisałem wcześniej.[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 21:59 _________________________________________________do spetsnaz,

sprawdze te gumy. jasne ze wiatr czasami moze namieszać ale jedzę cały czas po mieście i tutaj raczej tego sie nie odczuwa tak jak poza miastem.

Mam to samo, i juz nie wiem co to moze byc??

wymienione wszystko.

Aha i jest jeszcze jeden temat, ja jade po drodze pochylej to kierownica do jazdy na wprost jest skrzywiona.

Opublikowano

Aha i jest jeszcze jeden temat, ja jade po drodze pochylej to kierownica do jazdy na wprost jest skrzywiona.

Mam dokładnie tak samo :thumbdown: i też nie wiem od czego tak się robi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pojechałem jeszcze raz na zbieznosc i poprawiło sie. nie wiem dlaczego bo przeciez wczesniej tez ustawiałem i byla lipa. moze "fachowiec" dał ciała :):angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.