Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 2001rok zmiana radia z symphony na 1din


seboolVU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar wymienic radio symphony na radio 1din i na allegro znalazlem kieszen za 220zl do b5 a do b6 juz za 80zl i teraz pytanie czy podejdzie od b6 czy tylko do b5??

Moje syphony gubi stacje, ledwo czyta cd i gdy dam lekko glosniej to strasznie zaczynaja harczec glosniki i dusic sie basem... Dodam, ze glosniki sa nowe wiec chyba wina stoi po stronie radia:(:(

Macie jakies porady jak sobie z tym poradzic??

Aha radio chyba jest od innego modelu bo po bokach sa szpary, nad climatronikiem odstaje i nie dziala sterowanie z kierownicy:(

Jestem tu nowy i audi mam od niedawna i nie ogarniam zbytnio tematu:(

Pozdrawiam sebool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co od przeróbki na 1din to idealnie pasować będzie tylko kieszeń z B5. Za gubienie stacji odpowiada pewnie wzmacniacz antenowy i wymiana radia nie koniecznie ci pomoże. Co do charczenia głośników, jak masz fabryczna instalację to przednie są zasilane z radia a tylne ze wzmacniacza w subie, chyba że masz bosse to całość jest aktywna. Jeśli chodzi o sterowanie z kierownicy to pasowało by sprawdzić kodowanie radia.

Myślę że najtańszym rozwiązaniem jest zakup nowego symphony w dobrym stanie bo akurat te radia są tanie a będziesz miał najmniej przerabiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...