Skocz do zawartości
IGNOROWANY

OC w PZU z opcją auto szyba


Rekomendowane odpowiedzi

dla zainteresowanych ochrona zniżek do AC (wartość auta 28 tys) kosztuje 270zł

Jeżeli nie masz pełnych zniżek to może i tak.

Ja przy pełnych zniżkach i wartości auta ponad 80 tys. zł mam ochronę zniżek w AC za 50 zł a OC za 10 zł w PZU.

W poprzedniej polisie ochrona się przydała bo kosztorys naprawy z ASO był na prawie 50 tys. zł.

mam komplet zniżek w PZU i ochrona zniżek AC w PZU 270 zł, a OC 10zł. Nie wiem skąd ta różnica, może dlatego że to jest moje pierwsze AC..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak pierwsze AC i odrazu komplet zniżek masz? Taka kwota ochrony wychodzi mniej więcej przy 40-50% zniżek. Ile lat masz AC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak pierwsze AC i odrazu komplet zniżek masz? Taka kwota ochrony wychodzi mniej więcej przy 40-50% zniżek. Ile lat masz AC?

nie dogadaliiśmy się, mam komplet zniżek na OC, z OC na AC iles tam znizek mi przeszlo na AC. AC z passata place 1650 zl (wartosc auta wg ich wyliczen 28800 zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem i zapłaciłem ubezpieczenie. Mini AC w PZU nie zawiera "Auto Szyby", ubezpiecza od kradzieży, zwierząt i żywiołów (jakoś tak). Jeśli wymienie szybe z "auto szyba" to nie tracę zniżek.

Zapomniałem dodać że jak kupuje mini ac to zbiera mi się już zniżka na przyszłe AC, jednak składka mini ac nie jest mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...