Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak oświetlenia kabiny


sp7

Rekomendowane odpowiedzi

we 4 to raczej niemozliwe

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

do pompki idą 3 brązowe kable. Jeden z nich to sygnał masowy z 4 drzwi. Probówka zaczepiona do masy i wkuwasz się po kolei, jak lampka się zapali (przycisk musi być w odpowiedniej pozycji) tz. ze wiązka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi oswietlenie wnętrza, próbowałem z tymi trzema masowymi na pompce centralnego, po podłaczeniu do nich masy lampa śmieci. Więc coś będzie z czujnikami na drzwiach. Jak te drzwi są podlączone z tą pompką, gdzieś się łączą te wszystkie czujniki od drzwi czy każdy idzie osobno jak to jest, gdzie szukać przyczyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we 4 to raczej niemozliwe

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

do pompki idą 3 brązowe kable. Jeden z nich to sygnał masowy z 4 drzwi. Probówka zaczepiona do masy i wkuwasz się po kolei, jak lampka się zapali (przycisk musi być w odpowiedniej pozycji) tz. ze wiązka.

Czy ja niejasno to napisałem????

Jak nie rozumiesz wyrażeń sygnał lub masowy to powiedz, a nie pisz głupot.

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

a teraz jak chcesz mieć naprawione oświetlenie wnętrza to czytaj ze zrozumieniem:

Pod tylną kanapą masz wiązke kabli, interesuję cię z niej przewody umieszczone po prawej stronie, koloru brązowo białego (albo. brązowe, nie pamiętam ), jest ich kilka. 3 z nich to sygnały z krancówek: 2 tylnych i przednich kierowcy. Musisz je zlokalizować. Czwarty sygnał masz w przednim słupku od pasażera ( tam gdzie tak dużo kostek) Te 4 przewody musisz tylko polączyć z brązowo-białym(albo brązowym) idącym do pompki. W ten sposób stworzysz nowy kawałeczek wiązki od 4 drzwi do pompki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s18.postimage.org/6k8me33dh/Zdj_cie0275.jpg

<br /><br />

u mnie są tam tylko trzy przewody jeden brązowy

A co to jest na zdjęciu, bo na pewno nie pompka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest siłownik/pompka zamka tylnej klapy.

Jeżeli poczytałeś sobie na forum ze pompka c.z. jest w bagażniku a ty rozebrałeś poszycie tylnej klapy to chłopie....:facepalm:

Oddaj to komuś a nie trac swego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale tak jest jak się nie doczyta dokładnie. Moja kulpa. Wyraźnie jest napisane pod tylną kanapą a ja z tego wszystkiego odczytałem KLAPĄ. I wkrętak i do dzieła a tu wtopa.:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odnalazłem miejsce połączenia tej wiązki, od oświetlenia wewnętrznego.

Znajduję się ono pod fotelem pasażera na wysokości mocowania pasów.

5 kabli brązowo białych(4 z drzwi i 1 z pompki) jest zaciśnięte z sobą a na to nałożony jest taki żółty kondonek, wszystko oczywiście zgnite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka że się podepnę ale u mnie nie chcą gasnąć tylne lampki w słupkach, zamykam drzwi a one dalej jak zostały ustawione żeby na otwieranie świeciły tak świeca :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...