Oryginalne radio do avanta

Witam Panowie!

Mam do Was takie pytanie.

Posiadam b5 avant z 98 i mam z boczku subwoofer. To niestety wszystko z car audio co jest oryginalne.(Chciałbym doprowadzić autko w tej sprawie do oryginału) Jeśli kupię radio concert I i zmieniarkę będzie dużo kłopotów by to podpiąć?? Z tyłu w drzwiach są głośniki. Do radia które teraz posiadam dołożona jest jakaś puszka więc tyły grają. Czy gra warta jest świeczki? i czy trudno będzie to samemu uruchomić???

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Jeśli już kupować radio oryginalne to wybierz Concert II (już na płyte CD)

Jeśli masz oryginalną wiązkę kabli z kostkami to nie powinno być problemu z podłączeniem radia (chyba że teraz masz nie oryginalne radio i pokombinowane podłączenie... ?)

A co z głośnikami z przodu ? To przód powinien głównie grać :)

Z concertem II nie jest tak różowo. Dopiero od 99 w zegarach sa CANy a bez nich potrzebujesz adapter can około 200pln. Albo kombinowanie ale nigdy to jie bedzie dzialać jak trzeba.

Zamieść zdjecia kostek i tej puszki to zobatrzymy co tam siedzi.

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Dzięki Panowie za odpowiedz.

Mam niestety problem. Sprzedawca na znanym portalu aukcyjnym okazał się niestety dla mnie nieuczciwy. kupiłem komplet radio concert blupunkta i zmieniarkę panasonica na 8 dysków z kompletem kabli. Niestety kod który był doczepiony do radia okazał się nieprawidłowy i za chiny nie mogę poradzić sobie z uruchomieniem radia i zmieniarki. Co do wcześniejszych moich wątpliwości to wiązki mam oryginalne wtyczki też.

A dobrze wpisaleś kod? Jak masz safe na ekranie to włącz zapłon i zostaw włączone radio na ponad godzinę. Potem bedzie code albo 0000 i wtedy wpisz kod.

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Tak jak podłaczyłem to były 0000 wpisałem kod i trzymałem tp i rds i wyskakiwało SAFE

Poszło do magików by sczytali (a nie zczytali Zczytać czy sczytać? ) kod

dziękuję bardzo za pomoc

---------- Post dopisany 04-09-2012 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 20:10 ----------

Panowie pochwalę się i podzielę spostrzeżeniami. Otóż miałem i mam ale już w domku fajne radio VOD świeci na czerwono ma cd playera + jakaś puszka do tylnych głośników - grało ładnie na 4 głośniki tył + przód - tak mnie się wydawało. Pewnego dnia spostrzegłem że w moim avancie w nadkolu w bagażniku znajduje się głośnik. Zaciekawiony zacząłem szukać i sprawdzać gra ci on czy nie?? Okazało się że nie gra :( A że jestem takim typem faceta co lubi że jak już coś jest to niech to działa - bo po co wozić to bez celu w tą i z powrotem. (A co ja taksówka, za wożenie niech chociaż zapłaci - zagra). Kupiłem concerta blaupunkta i zmieniareczke na 8 cd panasonica(działają wszystkie nie tylko 6 jak się nieraz pisze) Dzisiaj wszystko uruchomiłem - zagrało i to jak zagrało REWELACYJNIE nie zmienię już audio bo niczego więcej w samochodzie nie potrzebuję. Każdego namawiam do takiego posunięcia bo warto. tyły grają pięknie, sub też sobie dobrze radzi. Nie wiem tylko jak sprawdzić czy mam bosse bo w książce co dostałem od niemiaszka było radio chorus i jest jakaś wzmianka o bosse??? Teraz czeka mnie przepychanie kabli do bagażnika, ale uważam ze warto nawet jak ma mi to zając kilka godzin. Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi.