Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No w końcu moja turbinka zaczęła dmuchać, trakcja nie wyrabia

Musze potwierdzić że alex ładnie ożywił swoje autko :good: teraz zostawia mnie lekko z tyłu :wallbash:

Wczoraj mierzyliśmy się za miastem no i pokazał co wymodził :naughty:

a to dopiero początek zmian :gwizdanie:

Na te zmiany to mam sposób,i to już nie długo :polew:

Opublikowano

No w końcu moja turbinka zaczęła dmuchać, trakcja nie wyrabia

Musze potwierdzić że alex ładnie ożywił swoje autko :good: teraz zostawia mnie lekko z tyłu :wallbash:

Wczoraj mierzyliśmy się za miastem no i pokazał co wymodził :naughty:

a to dopiero początek zmian :gwizdanie:

Na te zmiany to mam sposób,i to już nie długo :polew:

zapraszam na miasto :polew:

Opublikowano
  • Autor

to sprawdzimy co tam piszczy i pali :kox:

Opublikowano

witam, widze ze dzis byl kolejny spocik a ja znowu w pracy bylem no ale moze nastepnym razem sie pojawie ale nie o tym. pierw chce powiedziec ze mam autko na sprzedanie http://otomoto.pl/audi-a4-C6949265.html cena moze smieszna ale to pilne i nizej juz nie obnize. druga sprawa to chcialbym cofnac licznik w swoim aucie wiem ze to moze zle ale inaczej sie nie da, mam najechane 302 tys km i jak ktos oglada to patrzy i nagle odchodzi bo ten przebieg go przeraza. wiem ze mamy kolege co sprawnie obsluguje vag-a i moze by mi jakos pomogl lub wie ktos z was gdzie mogl bym to zrobic ale zeby zrobic dobrze no chyba ze sie tego nie da..... pozdrawiam

Opublikowano

Autko ładne,ale z tym cofaniem licznika na forum to przesadziłeś :cool1: to jest oszustwo i raczej tylko dla złodziei :thumbdown:

Ogłoszenie wystaw w dziale sprzedam.

Zapraszam na nasze spoty!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystkim za przybycie na zlot następny po przerwie świątecznej inf. w 1 poście :notworthy:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kilka fotek:

z lewej miejsce na RS4

a124f9b2ca77a232med.jpg

starzy bywalcy

c1325f8b033a515cmed.jpg

:a4fan:

ccc03d54e3e954e9med.jpg

Opublikowano

ROGER czy to będzie taka:

740b130d1d582781.jpg :oklaski:

No to spoty styczniowe będą takie :dance::drunk:

Opublikowano

czekamy :good:

3002182da654c8de.jpg

Opublikowano

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Opublikowano

czy ktoś pisze się na ten Ogólnopolski Zlot :mysli:

Opublikowano

ja też-dużą i małą :>

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 00:03_________________________________________________

ROGER zerknij

http://www.a4-klub.pl/smf/zakup_kontrolowany_kupujemy_a4/okazja_allegro_rs4_b7_link_w_srodku-t51103.0.html

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 00:52_________________________________________________

cóż za zmiany w pierwszym poście :good:

Opublikowano

No no o wiele ładniej teraz(1 post) :good:

qrde tylko dziewczyny stanęły za baner-em i nóżki im się przysłoniły :(

Opublikowano

Chyba celowo,bo licznik by się przekręcił od przeglądających :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.