Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

były lekkie harce to chłodzenie gum naturalne się akurat przydało :naughty:

Opublikowano

były lekkie charce to chłodzenie gum naturalne się akurat przydało :naughty:

No, AFN-y wzieły się za łeb :polew:

Przesyłaj szybko filmik.

Opublikowano

gratuluję spotu... :good:

ładne fotki, tylko właścicieli nie widać :naughty:

Opublikowano

gratuluję spotu... :good:

ładne fotki, tylko właścicieli nie widać :naughty:

Właściciele poszli wyścigi na kreske oglądać :>

Opublikowano

ale za parkowanie to 2 z minusem :tongue4:

Opublikowano

Takie fury mogą parkować jak chcą :> u nas jest wolna amerykanka :tongue4:

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano

Jak coś, to białe T-shirty bierzemy :good: reszta kolorów to :sick3:

Jeszcze czarne wcześniejsze są dopuszczalne.

Opublikowano

Jak coś, to białe T-shirty bierzemy :good: reszta kolorów to :sick3:

Jeszcze czarne wcześniejsze są dopuszczalne.

czarne będą cały czas :)

Opublikowano

Super,najlepsze kolory to biały i czarny.Nie będziemy robić z klubu tęczy :polew:

Właściwie to powinny być trzy: dzieci,dziewczyny i faceci :good:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 00:48_________________________________________________A co to,ja jestem sam tutaj?

No chyba wiosenne słońce na was aż tak źle nie wpłynęło :gwizdanie:

Opublikowano

A co to,ja jestem sam tutaj?

No chyba wiosenne słońce na was aż tak źle nie wpłynęło :gwizdanie:

ta, nuda tu. A jak szczelność dolotu, moc jest :mysli:

Opublikowano

Ta, moc na 3 biegu wróciła,tylko część zamienna 90 zł dopiero co zamówiona. :good:

teraz reszta AFN zostanie z tyłu :polew:

I navi działa,więc sukces :good:

Co nowego u was?

Opublikowano

Ta, moc na 3 biegu wróciła,tylko część zamienna 90 zł dopiero co zamówiona. :good:

teraz reszta AFN zostanie z tyłu :polew:

I navi działa,więc sukces :good:

Co nowego u was?

no myśle, że rewanż będzie i zielony da rade :good:

a z nawi byłeś u doktora, czy ustawienia były be :mysli:

Opublikowano

Doktor przy piwku zrobił :beer1:

gratki dla doktora :good: :good:

dla użytkownika :bicz3: nie bawić się :wink4:

Opublikowano

Nie wiem dla czego, Chorwacji nie może mi wczytać :mysli:

doktor coś poradzi zanim udasz się na kanikuły :)

Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

:audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi:

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

bbfd84e6f98a22f7med.jpg

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

:audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi:

Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

:audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi:

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

bbfd84e6f98a22f7med.jpg

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

:audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi:

no piknie, dołączam się do życzeń :hi:

Radosnych Świąt Wielkanocnych, mokrego wiosennego dyngusa wszystkim miłośnikom :audi: życzy alex181266

Opublikowano

Witam serdecznie :>

Wesołych i radosnych Świąt oraz mokrego dyngusa pozdrawiam serdecznie człowiek z audi coupe :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.