Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie :>

Wesołych i radosnych Świąt oraz mokrego dyngusa pozdrawiam serdecznie człowiek z audi coupe :evil:

Serdecznie pozdrawiam Sławka z :audi: coupe.

Trzeba by się kiedy spotkać :good:

Opublikowano
  • Autor

wesołych świąt wielkanocnych i mokrego dyngusa :evil: dla kolegów :friends: z EWI i nietylko życzy ROGER :a4fan:

Opublikowano

spóźnione (tak jak ja) ale szczere (również jak ja) życzenia spokojnych ale i mokrych świąt przesyła Osa dla całej ekipy z EWI :hi::) :) :) :) :) :) :) :) :)

Opublikowano

prawdopodobnie w piątek mamy spota o 17.00

czuję się zobowiązana powiadomić Was o tym i zaprosić z całego serducha :decayed:

Opublikowano

Witam.

Gdyby ktoś się nudził w sobotę zapraszamy do nas :hi:

II Spocik Skierniewicki odbędzie się już w tą sobotę 18 kwietnia

Zaczynamy na Parkingu nad Zalewem ul. Konwaliowa 20 o godzinie 17.00

Opublikowano

a Wieluń co? odsypia święta? :mysli:

Opublikowano

A co to,ja jestem sam tutaj?

No chyba wiosenne słońce na was aż tak źle nie wpłynęło :gwizdanie:

ta, nuda tu. A jak szczelność dolotu, moc jest :mysli:

Moc na 3 biegu przybyła.Koszt 75zł.Nie kupujcie z metra ciętych :hi:

Taka pierdoła:

http://370a2523421eda5amed.jpg

Opublikowano

znaczy, że bez gumy ani rusz :polew: :polew:

Opublikowano

znaczy, że bez gumy ani rusz :polew: :polew:

No tak,jak masz kpl to lepiej nie :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 22:44_________________________________________________To jeszcze nic ale trwają przygotowania do wymiany rozrządu i tu logo :audi: :gwizdanie: da się we znaki :naughty:

Trochę mojego czasu i ori częsi :audi: efekt murowany :)

Opublikowano
  • Autor

miłej zabawy na zlocie w wieruszowie :hi:

Opublikowano

miłej zabawy na zlocie w wieruszowie :hi:

O co chodzi? Nie jedziesz :wallbash:

Mam nadzieje że dołączysz z resztą w Białej pod Słoneczkiem :good:

Opublikowano
  • Autor

miłej zabawy na zlocie w wieruszowie :hi:

O co chodzi? Nie jedziesz :wallbash:

Mam nadzieje że dołączysz z resztą w Białej pod Słoneczkiem :good:

no właśnie nie jade bo mi sie niechce :embarrassed:

Opublikowano

miłej zabawy na zlocie w wieruszowie :hi:

O co chodzi? Nie jedziesz :wallbash:

Mam nadzieje że dołączysz z resztą w Białej pod Słoneczkiem :good:

no właśnie nie jade bo mi sie niechce :embarrassed:

:bicz3: :this::yes2:

Opublikowano

miłej zabawy na zlocie w wieruszowie :hi:

O co chodzi? Nie jedziesz :wallbash:

Mam nadzieje że dołączysz z resztą w Białej pod Słoneczkiem :good:

no właśnie nie jade bo mi sie niechce :embarrassed:

:bicz3: :this::yes2:

maro jak roger pisze, że mu się nie chce to znaczy, że na bank pojedzie do Wierusza :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

miłej zabawy na zlocie w wieruszowie :hi:

O co chodzi? Nie jedziesz :wallbash:

Mam nadzieje że dołączysz z resztą w Białej pod Słoneczkiem :good:

no właśnie nie jade bo mi sie niechce :embarrassed:

:bicz3: :this::yes2:

maro jak roger pisze, że mu się nie chce to znaczy, że na bank pojedzie do Wierusza :polew: :polew:

no i jak tam się udał zlot :evil:

pisałem że mi się niechce a tak naprawde miałem pilny wyjazd ;(

ale widzimy się za tydzień :evil::a4fan:

Opublikowano

No chyba z fotkami to jestem pierwszy:

e651da7d50f6891cmed.jpg

b0b2991baadebf15med.jpg

e35dfc7d521d85eamed.jpg

976deb51422b4d14med.jpg

e8d2527b9c0578c9med.jpg

b6619bf8e6d64e86med.jpg

25b9c58216a64d36med.jpg

1c354da70c65465emed.jpg

5cebd70df267cfa9med.jpg

4b660455b5898705med.jpg

912312fc72517029med.jpg

f50b3cfcd9b98713med.jpg

SERVIS VAG-przerwa na kawę:

012ec14d93715c50med.jpg

dc6302578ffd2608med.jpg

d4d146e65e9f3b8fmed.jpg

Jutro coś jeszcze dorzucę :good:

Opublikowano

i jeszcze kilka zdjęć o treści wiadomej

b9c11d8cd199e81bmed.jpg

91b70c739c535ae2med.jpg

5c8bd895f4e17090med.jpg

beddda33560777a5med.jpg

f8f472fb9eebe11fmed.jpg

6cecc78e614a3f35med.jpg

8bc37be8e262161emed.jpg

8ead0884e8ccd17emed.jpg

079eabb6f3e84e16med.jpg

8ede82259b53853bmed.jpg

Opublikowano

panowie a kiedy byl ten spocik w wieruszowie???

a mam pytanko czy jedzie ktos teraz w niedziele(26kwietnia) do skrabimierza na otwarcie sezomu tuningowego????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.