Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny stuk w prawym kole ,nikt nie wie co to :(


dexter400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam od dłuższego czasu problem ze stuknięciem w prawym kole, najczęściej podczas cofania na skręconych kołach w lewo, później do przodu ruszam i to samo, podczas powolnego wjazdu na wzniesienie też występuje stuk. Odgłos jakby ktoś czymś stukał w osłonę tarczy, taki pstryk. Przeguby nie stukają podczas jazdy na skręconych kołach, sprężyny nie ukruszone, zawieszenie sprawdzone. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak mialem w b6 na szarpakach nie wyszło nic okazalo sie z dolny przedni tylny element zawieszenie jest uszkodzony wychodził z gumy i uderzał o obudowe wyszlo dopiero po sprawdzeniu brecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drazki i koncowki drazkow kierowniczych.

w sumie nie były wymieniane ale jak ruszam kierą na boki nic nie słychać, na podniesionym aucie też sprawdzali i na szarpakach również

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

ja tak mialem w b6 na szarpakach nie wyszło nic okazalo sie z dolny przedni tylny element zawieszenie jest uszkodzony wychodził z gumy i uderzał o obudowe wyszlo dopiero po sprawdzeniu brecha

Muszę w takim razie jeszcze raz rzucić okiem na ten wahacz, ta ogromna tuleja jest troche miękka ale powiedzieli że jeszcze pośmigam na tym.

---------- Post dopisany 24-08-2012 at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 12:18 ----------

Byłem u mechanika innego , oraz na stacji diagnostycznej. Nic nie znaleźli ale złapałem za wahacz i najbardziej czuć strzał na górnym tylnym, zmieniałem je 2 miesiace temu , założone niestety mastermot - nie wyglądają na wybite ale jak wsadzam łom między sworznie górne (nad tą długą śrubą łączącą zwrotnice z nimi) słychać też lekki strzał, wymieniać je znowu? Jak się upewnić żę to one? może dokręcić je bardziej? no bo właściwie co może strzelać na sworzniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...