Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Była B6 teraz jest B7 S-Line - NOWA "KOCHANKA" ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW

Po 2 latach jazdy B6 http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-a4-b6-1-9-tdi-slicznotka-;-181707/
przyszedł czas na długo oczekiwaną zmianę na B7 ;)

Nowy nabytek A4 B7 2006 rok, 2.0 TDI 140KM - BPW, 6 Biegów, kod lakieru LZ7L, przebieg 175tys km ( potwierdzony w ASO )

WYPOSAŻENIE m.in. :

* Biksenon
* Sportowe i podgrzewane kubły
* Navi ( szkoda że BNS 5.0 ) ale z fabrycznym modułem bluetooth
* Skórzana sportowa trójramienna kiera MULTI
* Tempomat
* 4x elektryczne szyby
* Lusterko fotochrom
* Czujnik deszczu
* Światła do jazdy dziennej
* CLH
* Kolorowy FIS
* Zmieniarka 6 CD
* Komputer pokładowy
* Aluminiowe wykończenie wnętrza
* Pełny pakiet oświetlenia
* Komfortowe zawieszenie S-Line 1BE
* Pakiet chrom
* Fabrycznie przyciemnione szyby
* Parktronic
* Ori felgi 235/45/17


Plany:

* zmiana navi na RNS-E + Mapy 2014 zrobione
* zderzak s-line z PDC zrobione
* podłączenie PDC z przodu
* listwy drzwiowe s-line lub s4 zrobione
* spoiler klapy zrobione
* podwójny wydech + dokładka s-line zrobione
* wywalenie DPF + zaślepienie egr zrobione
* swap pompy oleju na 1.9 zrobione

* kiera z B8 S-Line zrobione
* może delikatny program

* i znając życie pewnie jeszcze coś wyjdzie w trakcie :grin:


Kilka fotek tak na szybko zaraz po zakupie

dddqn9.jpg

23msd1k.jpg

30n8b3c.jpg

b7caaw.jpg

hrhfh4.jpg

30bpz7n.jpg

2i06mpz.jpg

6t1s1z.jpg

2nsw13q.jpg

2lav3fo.jpg

ea0fft.jpg

rarb44.jpg



FOTKI Z MODÓW KTÓRYCH DOKONAŁEM ( na chwilę obecną nie ma ich dużo ale plany są ... ) :decayed:


03.12.2013 Na pokładzie RNS-E + Mapy 2014 :banan:

nlbv3d.jpg



24.05.2014 Zmiana zderzaka na s-line z PDC :kox:

16bncwl.jpg



06.12.2014 Swap wydechu z B7 2.5 TDI :)

zmcrjo.jpg



20.12.2014 Montaż dokładki zderzaka + lotka na klapę + listwy drzwi S-line ( oczywiście wszystko w kolor nadwozia ) :drool3:
Podziękowania dla kolegów posti_a6 i biggman :ok2:

307yxi8.jpg

smw11u.jpg

2repohf.jpg



21.12.2014 Na salonach zawitała kiera z B8 S-Line NÓWKA SZTUKA :kox: ( dzięki Patryś ) :wink:

2e6a1qc.jpg

Edytowane przez DżedajGrd

Opublikowano

Widzę kolorek taki jak u mnie . :naughty: Pięknie mieni się w słońcu i żadko spotykany. Do tego jeszcze xenon. Audiczka sprowadzona czy z PL ? Bez awaryjnej jazdy życzę :hi:

P.S. Sory , ale już mniejszych zdjęc to nie da sie wstawić ? :facepalm: Przecież na nich nic nie widać. Polecam TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting do umieszczania zdjęć na forum.

Opublikowano
:thumbup1: masz coś w planach jakieś mody?Czy tylko tak pokazać i nic poza tym?
Opublikowano
  • Autor

Kolego gelo_leczna tak jak mówisz kolorek super. Jak ją zobaczyłem na zdjęciach wydawał się niespecjalny ale na żywo robi robotę ;D

Furka sprowadzona z niemcowni. Tylko takiej szukałem. A co do fotek to po kliknięciu na dane zdjęcie powinno się otworzyć w pełnym oknie ;p

daniel_sen4 mody pewnie jakieś będą z biegiem czasu. Chwilowo cienko z bibułą ;p

Opublikowano

Furka fajna ale bez przesady NOWA "KOCHANKA" ciekawie jaka jest w łóżku a065.gif Zycze bezawaryjności

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego skrab ;)

A kochanka to w " . Moja Kobieta tak twierdzi. Z poprzednią B6 spędzałem więcej czasu niż z Nią ;p

Opublikowano

Ladnie sie prezentuje... miliona kilometrow zycze... kupiony w kraju czy sciągałeś??

Opublikowano
  • Autor

Sprowadzona z niemcowni ;D

Opublikowano

Witam kolego. Moje pytanie dotyczy audi a4 b6 i b7a mianowicie pomału szykuje się do zmiany auta i padło właśnie na te dwa. Jaka jest różnica między nimi. Szukam z silnikiem 1.9 tdi avant. Napewno buda i moc silnika, oraz drobne zmiany kosmetyczne w środku, ale czy są inne znaczące różnice? Lepiej kupić wypasioną b6 czy standardowa b7? (kwota 35 tyś. ) Pozd.

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Chwila czasu na dopieszczenie furki :decayed: perę fotek na szybko ...

ad1c2o.jpg

2hq401z.jpg

2r61fuw.jpg

Już niedługo i zawita przodzik z s-line i listwy :naughty:

---------- Post dopisany 25-05-2014 at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 20:32 ----------

Wczorajsze małe rezanko :decayed: Wpadł przodzik z s-line ( dodatkowo PDC z przodu, bo nie miałem, ale podłączenie zostawię na kiedy indziej ). Może wpadnie dodatkowo dokładka z Cupry :naughty:

Kolejny etap to zmiana wydechu i listwy s-line na drzwi...

2im9sih.jpg

w0q000.jpg

Opublikowano

wywalaj te pomarańczowe kierunki

Opublikowano
  • Autor
wywalaj te pomarańczowe kierunki

Też właśnie mi to się nie podoba tylko zastanawiam się czy szukać samych lamp na przekladke czy rezać swoje i rozklejac?...

Opublikowano

To już tylko zależy jak trafisz cenowo

Opublikowano
  • Autor

Całkiem przez przypadek w międzyczasie rezania innych rzeczy wpadły ori felgi z RS4 z oponkami 225\40\18 :slina:

2i94b9j.jpg

Opublikowano

Auto idzie w dobrym kierunku :thumbup1:

Jest felga, teraz bliżej ziemi trzeba :decayed:

Lampy jak nic kolorystycznie nie chcesz w środku zmieniać to szukałbym drugich z białym kierunkiem. Możesz też szukać połamanych i przełożyć szkiełka.

Opublikowano
  • Autor
Auto idzie w dobrym kierunku :thumbup1:

Jest felga, teraz bliżej ziemi trzeba :decayed:

Lampy jak nic kolorystycznie nie chcesz w środku zmieniać to szukałbym drugich z białym kierunkiem. Możesz też szukać połamanych i przełożyć szkiełka.

Długo się ociągałem z modzeniem ale teraz robię praktycznie wszystko na raz w zależności ile jest wolnego czasu no i oczywiście wolnej kaski :grin:

A odnośnie gleby to mam 1be i na chwilę obecną w tym kierunku raczej nie będę nic robił. Ale te kierunki to wiem, że teraz lipa straszna :facepalm:

Opublikowano

Ojjj a nie 1BA, bo coś wysoko jak na 1BE :whistling:

Opublikowano

Tez mi sie wydaje że jak na 1BE to za wysoko :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze trochę też mnie to zawsze zastanawiało, że tak wysoko stoi ale wg wlepy wyposażenia jest 1BE :eusathink:

Opublikowano

to znaczy ze jakiś mechanior na lini produkcyjnej zagapił się i tyle

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.