Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odgrzybiona klima dalej śmierdzi...


djzak

Rekomendowane odpowiedzi

o co chodzi z ta klima 2 razy odgrzybialem układ wtryskiwalem ta piane do kratek wszystkich i pod filtr powietrza czekalem az splynie i odrazu nie mily zapach .;/...2 razy to robilem i nic sie nie zmienilo.. cos polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek bakteriobójczy psikasz przede wszystkim na parownik, do kratek można tylko doraźnie włożyć sonde i psikać.

I polecam spray Wurth do odgrzybiania. Na koniec Wurth AutoFresh pozostawiony na 5 minut w kabinie i masz problem z glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek bakteriobójczy psikasz przede wszystkim na parownik, do kratek można tylko doraźnie włożyć sonde i psikać.

I polecam spray Wurth do odgrzybiania. Na koniec Wurth AutoFresh pozostawiony na 5 minut w kabinie i masz problem z glowy

parownik jest za zchowkiem tak? ta czarna puszka? po prawej?

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Ozonowanie.

a gdzie w gdyni w razie comoge zrobic ozonowanie i jakie koszta tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozonowanie na długo nie pomaga przy zapuszczonej klimie.

Znajmowy ozonował i po 3 tygodniach znowu śmierdziało.

Domestosem w parownik i po problemie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozonowanie na długo nie pomaga przy zapuszczonej klimie.

Znajmowy ozonował i po 3 tygodniach znowu śmierdziało.

Domestosem w parownik i po problemie ;]

jak juz to raczej roztwór domestosa z woda a nie koncentrat :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przplucz kilka razy.Nastepnie woda.Najlepiej destylowana.

Na dole jest otwor spustowy,wiec sobie wyleci.

Najlepiej takim spryskiaczem pianujacym,lub mgielkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja spróbuje z tym domestosem bo nigdy o tym nie słyszałem, a mialem wczesniej A4 B6 i pryskałem pianką jakąś i w kratki i w podszybie pod maską i bezprośrednio w otwór za schowkiem (ten do którego podłącza się schowek z opcją "lodówki") na parownik i po kilku dniach był ten sam problem, auto sprzedałem bo ktoś powiedział, że to trzeba by było rozebrać cały kokpit wymontować parownik i fizycznie wyczyścić i poskładać wszystko ale to za dużo roboty i b.duże koszty. po 2 latach znów kupiłem A4B6 i w sumie zacząłem coś czuć miesiąc po kupieniu więc dałem na ozonowanie, przez kilka dni było ok ale dziwny zapach powrócił, i pomyslalem, że te B6 już tak mają :/ z tym sposobem na pryśniecie domestosem wypróbuje może pomoże.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to chyba na parownik od tyłu? od strony przodu samochodu, jak sie tam najlepiej dostać? i w jakich proporcjach ten domestos? czy on nic nie zniszczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos zapodac zdjecie jak ten parownik dokladnie wyglada i gdzie dokladnie za schowkiem sie znajduje?bylbym bardzo wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na temat odgrzybiania klimy znajdziesz tutaj: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-odgrzybianie-klimatyzacji-27734/

Dzieki kolego za linka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...