Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy Led


alexio21

Rekomendowane odpowiedzi

do kombi nie ma ciekawych wzorow :kwasny:
:facepalm::facepalm::facepalm: przecież przody są identyczne

Aleś błysnął :polew:

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

Przeczytaj czy o przód chodzi koledze

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

Jedyną fajna opcja dla lamp w avancie to czerwona folia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kombi nie ma ciekawych wzorow :kwasny:
:facepalm::facepalm::facepalm: przecież przody są identyczne

Aleś błysnął :polew:

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

Przeczytaj czy o przód chodzi koledze

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

Jedyną fajna ojca dla lamp w avwncie to czekają folia

no to zabłysnąłeś jak sardyna w oleju :polew::polew::polew: gość pisze "Planuje wymianę lamp TYŁ PRZÓD..." dalej błyszczysz???:banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja nie wiem co led on chce do przodu bo jezli nie takie rezane jak mlody z drogi ma to :sick3:chyba nie takie gowno jak to

LAMPY NOWE AUDI A4 B6 00-04 DAYLIGHT BLACK LED FK (2574590933) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ale sobie pogadaliście :grin: :grin: :grin:

Alex, fakt faktem tak jak napisał Dawid nie ma żadnego ciekawego zestawu do B6 :kwasny: chyba, że o czymś nie wiem :eusathink:

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

jeśli coś masz na oku to zapodaj tutaj - oblukamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś do tyłu...oczywiście Led.....chciałbym swoje autko troche upiekszyc więc może ktoś mi podpowie co można jeszcze zrobic!?

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b6-2000-04-led-red-nowe-i2536663

Co myślicie o tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kolega chce założyć lampy tył na przód? Żartuję ;)

tu jest kolejny temat o lampy led na przód http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/a4-b6-lampy-dayline-led-myslicie-244008/

daj spokój na przód, chyba że z Gwertym zagadasz, żeby te lampy poprawił; nie będę znowu pisał tego samego wejdź w tamten temat

muszę zrobić fotkę któregoś wieczora zobaczycie jak i co, poza ładnie świecącymi ledami jest straszna kicha!!!

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

i jeszcze za taką kasę to naprawdę w przypadku b6 ściągnąć swoje wysłać do Gwertego i za te pieniądze przerobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko te Audi A4 B6 01-04 E-Code Black Headlights (H7) 10pinDAMI - Extremely Euro

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

do sedana tylko te po warunkiem ściemy górnej częśći LAMPY DIODOWE AUDI A4 B6 SEDAN 00-04 RED WHITE LED (2533944478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem nie wiem ja juz mialem ledowe tylnie w nocy fajnie swiecily nawet ale auto wygloadalo jak jakis lanos na nich wiec to kwestia gustu w kazdym razie ja swoje sciagnolem i zalozylem ori ;) a w przednich to tez bym nie zmienial na ledy tylko jak cos to srodki pomalowal na czarno :P wybor nalezy do ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...