Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sprawdzone i polecane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, cos tu strasznie pusto a przeciez dobrze chyba wymienic sie informacjami gdzie warto oddac i co najwazniejsze oddac w dobre rece nasze pojazdy...

ASO generalnie zostawiam z boku bo nie mam do nich zaufania, wiele razy sie zawiodlem (chocby w poprzednich autach), oczywiscie to tylko moja opinia wiec nie musicie sie ze mna zgadzac, kosmiczne ceny za czesci i liczenie nawet za dokrecenie zwyklej srubki (sic!),

Czekam na Wasze opinie, wczoraj bylem w skoda-jano i powiem szczerze nie bylo zle, zobaczymy moze po nastepnym razie, na chwile obecna za malo by wystawic jakas rzetelna opinie choc napewno obsluga bardzo sympatyczna. Od dluzszego czasu auto serwisuje w SK Auto Serwis w Suchym Borze pod opolem i powiem szczerze oprocz tego ze drogo to zlego slowa nie moge powiedziec...no moze jeszcze tego ze nie maja specjalistycznego kompa pod grupe VAG tylko jakies uniwersalne gó...o.

Jednoczesnie szukam jakis alternatyw...chocby po to by wiedziec gdzie moge podjechac z wlasnym olejem i filtrami i spokojnie mi go wymienia za jakas uczciwa cene a nie skasuja jak w ASO. Dobrze tez wiedziec gdzie jest jakis dobry komp do diagnostyki...wczoraj w Jano do mojej B7 zaplacilem 95 PLNow za podlaczenie...

Czekam na opinie pozostalych forumowiczow.

  • 3 lata później...
Opublikowano

Witam, chciałbym odświeżyć trochę temat :)

Jak tam opinie na temat Skody Jano jako serwisu audi? Czy może jest ktoś "lepszy" w Opolu lub najbliższych okolicach (oprócz Lellka)? Kogo możecie z czystym sumieniem polecić?

  • 1 rok później...
Opublikowano

A co z lelkiem nie tak? Sam zastanawialem sie czy nie zrobic tam serwisu

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 26.08.2017 o 01:20, turborzeznik napisał:

A co z lelkiem nie tak? Sam zastanawialem sie czy nie zrobic tam serwisu

Może odświeżę trochę temat, ale chcę przestrzec osoby, chcące skorzystać z usług tego serwisu. Biorąc pod uwagę ceny, jakie stawiają klientom za serwis samochodów, oczekuje się równie profesjonalnego podejścia do każdego z przyjmowanych samochodów. Czy to jest samochód z 2016 roku, czy też z 2004 roku. Niestety wycena naprawy zaproponowana telefonicznie zawsze różni się od wyceny sporządzonej przy oddawaniu samochodu i często po odbiorze również. Oczywiście ceny windują w górę. Ostatnim hitem jest brak przyjęcia pojazdu na serwis z powodu zainstalowanej w nim instalacji LPG.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.