Jump to content
IGNORED

[B6 AWX] Lakiernik

Recommended Posts

Witam,

Mam pytanie do forumowiczów, w szczególności tych z W-wy i okolic. Znacie może jakiś dobry i możliwie tani serwis blacharsko lakierniczy który podreperowałby mojego niuńka? Wczoraj ktoś był na tyle miły i na parkingu przytarł mi konkretnie miesiąc temu kupiony samochód, tak że zdarł mi całkiem sporo lakieru na tylnym zderzaku, porysował prawy tylni błotnik i wgniótł prawe nadkole. Oczywiście ten ktoś nie pofatygował się i nie zostawił swoich namiarów... Jak bym dorwał palanta to pewnie niuniek sam by się wq i przejechał po nim.

dobrych i tanich nie ma ! najlepiej się kierować zasadą : jak Ciebie nie masz za dużo pieniędzy, to kupuj to co najlepsze! a w tym przypadku rób tam gdzie robią to znakomicie i za to siebie cenią...

W takim razie 350 PLN za element brzmi profesjonalnie?

Problem polega na tym, że znalezlem gościa, ktory zrobi mi zderzak tyl i prawy błotnik za 800 PLN. Aso za to samo krzyknelo 2,5 tys. O AC nie ma mowy bo dostane za bardzo w tylek :no:

Nie do konca. Od przyszłego roku mógłbym miec 60% zniżek, a tak to bede mial 40%. 20% znizek na 2 lata + 10% przez rok (bo w trzecim roku miałbym znowu 50% znizki a nie 60%) to juz zdecydowanie wiecej niz te 800

Zgadzam sie z Gully-m ja robiłem w warsztacie u niby wziętego lakiernika (chciałem troszkę zaoszczędzić) i tera qtw..a tak żałuję że nie pojechałem do ASO, byłem już na poprawce i dalej nie jest tak jak być powinno a kaskę z ubezpieczenia ściągnęli