Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie odpala po czyszczeniu nastawnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam taki problem, że po wyczyszczeniu nastawnika auto nie chce mi odpalić. Nastawnik czyściłem sam z instrukcji na forum. Autko na chwile odpala, strasznie kopci i gaśnie. Dodatkowo nastawnik jest suchy gdy oodkręcam dekiel.

Opublikowano

Jest suchy bo nie zassał jeszcze paliwa, a może układ się mocno zapowietrzył, na pewno wszystko poustawiane jak należy ??

Opublikowano

Sprawdź połączenie węży czy nie pomyliłeś kolejności. Sprawdź również czy pompa zassysa paliwo czy powietrze.

Kopci bo ciśnienia nie ma w pompie, ureguluje się samo po paru minutach pracy.

Opublikowano

a nastawnik ustawiles w prawidlowym polozeniu? sprawdzales nastawy VAG-iem? odpowietrzyles uklad?

Opublikowano
a nastawnik ustawiles w prawidlowym polozeniu?

Jeśli nastawnik ustawimy w złym położeniu to nie będzie szło paliwo na wtryski ale pompa będzie zaciągać paliwo i będzie pełna - sprawdzone osobiście :wink:

Ile czasu kręciłeś rozrusznikiem?

Opublikowano
a nastawnik ustawiles w prawidlowym polozeniu?

Jeśli nastawnik ustawimy w złym położeniu to nie będzie szło paliwo na wtryski ale pompa będzie zaciągać paliwo i będzie pełna - sprawdzone osobiście :wink:

Ile czasu kręciłeś rozrusznikiem?

Owszem ale jezeli nie trafimy regulatorem przesuwu w tloczek w pompie to nie poda paliwa.

Opublikowano
a nastawnik ustawiles w prawidlowym polozeniu?

Jeśli nastawnik ustawimy w złym położeniu to nie będzie szło paliwo na wtryski ale pompa będzie zaciągać paliwo i będzie pełna - sprawdzone osobiście :wink:

Ile czasu kręciłeś rozrusznikiem?

Owszem ale jezeli nie trafimy regulatorem przesuwu w tloczek w pompie to nie poda paliwa.

Przecież to napisałem, że nie będzie szło paliwo na wtryski :wink:

Ale będzie pompa ciągnąć paliwo.

Pamiętam jak raz złożyłem sobię pompę. Kręcę i kręcę, samochód nie odpala. Co jest - myślę. Paliwo na wtryski nie idzie a pompa zaciąga paliwo bo co dekiel ściągam a tam paliwo się wylewa. Nastawnik mniej więcej w położeniu tym co był przed rozkręceniem pompy więc powinno co lecieć. Elektrozaworek sprawny. No nic, rozbieram pompę a tam pierścień dawkujący włożony o 180* w drugą stronę :wink: Różnica między poprawnym włożeniem pierścienia dawkującego a złym to ok 2mm przesunięcia pierścienia względem tłoczka a więc niewiele mniej jakbyśmy nie trafili główką regulatora w pierścień.

Ale wracając do głównego tematu. Dobrze by było aby twórca tematu spróbował odpalić samochód z butelki.

Opublikowano

Jak dobrze złożyłeś nastawnik a nie odpala, to przesuń go lekko w stronę grodzi. Az do skutku a odpali.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.