Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Podlaczyc sie da tylko pewnie troche kabelkologii p&p zaden fis nie podejdzie

http://obrazki.elektroda.net/81_1279542685.jpg

takie właśnie potrzbuje

Opublikowano

No wiem jakie to sa przed przedliftowki niestety mam tylko te co na foto

Opublikowano
  • Autor
No wiem jakie to sa przed przedliftowki niestety mam tylko te co na foto

ja bede miał te zamontowane i tak lipa ;/ ale zobaczymy czy podłączą mi chłopaki

Opublikowano

Z podlaczeniem to nie ma problemu wystarczy tylko kilka kabli pociagnac ok to powodzenia w rezaniu

Opublikowano
  • Autor
Z podlaczeniem to nie ma problemu wystarczy tylko kilka kabli pociagnac ok to powodzenia w rezaniu

no ogarnie temat to wstawię efekt tego rezania :D

Opublikowano

no ja dziś wkładam do siebie zegary po II lifcie z białym podświetleiem

Opublikowano
  • Autor
no ja dziś wkładam do siebie zegary po II lifcie z białym podświetleiem

ja też takie chciałem ale nie znalazłem takich :facepalm:

Opublikowano

efekt wymiany

2012_11_20_15_53_04.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Nie działa licznik temp oleju świeci sensor co pewnie oznacza ze nie masz czujnika w misce ;-)

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Arx jak nie znalazłeś jak na allegro są, na forum są a zabawy z podłączeniem polifta do przedlifta co nie miara, u miska widzisz niby polift ale pewnie fabrycznie miał czerwone zegary i brak czujnika oleju w misce i rezanie jak narazie niekompletne

Opublikowano

czujnik już siedzi w misce tylko muszę go podpiąć a dziś dostępu do kanału nie było :D

Opublikowano

Tam zaslepka jest zamiast czujnika czy było ciecie ? Czy miske pod czujnik kupiłeś?

Opublikowano

wymiana michy wole zrobić raz a dobrze

Opublikowano

A pakowanie budzika od diesla do benzyny jest do przejścia?

Opublikowano
  • Autor
Nie działa licznik temp oleju świeci sensor co pewnie oznacza ze nie masz czujnika w misce ;-)

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Arx jak nie znalazłeś jak na allegro są, na forum są a zabawy z podłączeniem polifta do przedlifta co nie miara, u miska widzisz niby polift ale pewnie fabrycznie miał czerwone zegary i brak czujnika oleju w misce i rezanie jak narazie niekompletne

ja znalazłem takie z podświetlaniem czerwonym całym i mi wystarczy w sumie ;) też ładnie wyglądać będzie :) i wsio będzie podłączone na tip top nawet tempomat:naughty::naughty:

Opublikowano

Zmieniasz tarczki i wsad terzeba wgrać od pb

Opublikowano

jest do ogarnięcia ale szkoda zachodu lepiej poszukać od razu od pb ciężko tarcze i wsad znaleść

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor
jest do ogarnięcia ale szkoda zachodu lepiej poszukać od razu od pb ciężko tarcze i wsad znaleść

no tak

---------- Post dopisany 09-12-2012 at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 11:44 ----------

Kupie dobre zegary polift :) pisać :D

---------- Post dopisany 20-12-2012 at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 22:10 ----------

jest do ogarnięcia ale szkoda zachodu lepiej poszukać od razu od pb ciężko tarcze i wsad znaleść

w sumie znalazłem zegary z takim samym zegarkiem jak ja mam i tylko będzie trzeba z kabelkami walczyć bo IMo w kluczyku mam ;)

Opublikowano

Z tego co wiem to w poliftach jest podświetlenie diodami. Mógłby ktos jak ma wrzucić zdjęcia tego licznika w środku? Ciekaw jestem jak jest rozwiązane podświetlenie.

Opublikowano
  • Autor
Z tego co wiem to w poliftach jest podświetlenie diodami. Mógłby ktos jak ma wrzucić zdjęcia tego licznika w środku? Ciekaw jestem jak jest rozwiązane podświetlenie.

Ja nie mam polifta ja mam zwykły liczniki 4 zegary :) a znalazłem taki sam z zegarkiem i pełnym fis-em :) tylko manetke bede musiał zmienić ;)

Opublikowano

bo co do podświetlenia na czerwono czy biało to jest prosty myk na zmianę. Ja w przedliftowych zegarach bez fisa przerabiałem podświetlenie na białe i wygląda sympatycznie więc mysle że w tych poliftowych z fizem można by to samo zrobic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.