Opublikowano 7 Września 201213 l koledzy planuje wymienic plyn hamulcowy pytanko gdzie sie znajduje odpowietrznik sprzegla i czy na koncu sprzeglo odpowietrzac czy przed hamulcami ?
Opublikowano 7 Września 201213 l odpowietrznik znajduje się na skrzyni biegów a sprzęgło odpowietrz sobie po wymianie płynu h-ca
Opublikowano 7 Września 201213 l tylko ostroznie z odkrecaniem odpowietrznika czesto sa plastikowe i łatwo urwac
Opublikowano 15 Września 201213 l odpowietrznik znajduje się na skrzyni biegów a sprzęgło odpowietrz sobie po wymianie płynu h-ca a dokładnie to w którym miejscu?
Opublikowano 15 Września 201213 l odpowietrznik znajduje się na skrzyni biegów a sprzęgło odpowietrz sobie po wymianie płynu h-ca a dokładnie to w którym miejscu? Tutaj........ <br /><br />
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto