Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zbiorniczek poliftowy do przedlifta. Podejdzie?


pablo15005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój zbiorniczek płynu chłodzącego domaga się wymiany bo cieknie :/ Moje pytanie jest takie czy od polifta podejdzie P&P czy trzeba coś cudować lutować wtyczkę od czujnika? Byłbym wdzięczny za pomoc i wyjaśnienie czy podpasi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podejdzie wtyczka jest inna okragla w przedlifcie i polift dzialal by odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczka w polifcie wygląda tak: zdjcie0155sw.th.jpg . Może wystarczy zamienic kabelki albo wsadzić pompkę z przedlifta? Napewno na forum je montuja wiec filozofii duzej napewno nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw, kupię zbiorniczek z wtyczką jak się uda :) jak ktoś montował u siebie taki to proszę o wypowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczka w polifcie wygląda tak: http://img823.imageshack.us/img823/488/zdjcie0155sw.th.jpg . Może wystarczy zamienic kabelki albo wsadzić pompkę z przedlifta? Napewno na forum je montuja wiec filozofii duzej napewno nie ma.

przeciez chodzi o zbiorniczek plynu chlodzacego,a nie od spryskiwaczy,jak moze dzialac odwrotnie?skoro jest plyn to jest,a jak go niema to wtedy zaswieca sie katrolka na blacie,a wtyczke mozna wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczka w polifcie wygląda tak: http://img823.imageshack.us/img823/488/zdjcie0155sw.th.jpg . Może wystarczy zamienic kabelki albo wsadzić pompkę z przedlifta? Napewno na forum je montuja wiec filozofii duzej napewno nie ma.

przeciez chodzi o zbiorniczek plynu chlodzacego,a nie od spryskiwaczy,jak moze dzialac odwrotnie?skoro jest plyn to jest,a jak go niema to wtedy zaswieca sie katrolka na blacie,a wtyczke mozna wymienic

Czyli kupuje zbiorniczek od polifta z wtyczka ucinam swoją stara i lutuje poliftową? i wszystko działa jak należy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to po co kombinowac,kupujesz nowy zbiorniczek na okragla kostke,bo takie chyba byly 94-96 i wszystko pasuje jak nalezy.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to po co kombinowac,kupujesz nowy zbiorniczek na okragla kostke,bo takie chyba byly 94-96 i wszystko pasuje jak nalezy.pozdr

Poliftowy ładniejszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to po co kombinowac,kupujesz nowy zbiorniczek na okragla kostke,bo takie chyba byly 94-96 i wszystko pasuje jak nalezy.pozdr

Poliftowy ładniejszy :wink:

no w sumie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem ale na odwrot,mialem zalozony na kwadratowa kostke,ale mi zaczol lac i wymienilem na ten stary z kostka okragla i tym plastikiem bialym na gorze,bo taki mialem w garazu,wszystko pokazuje jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem ale na odwrot,mialem zalozony na kwadratowa kostke,ale mi zaczol lac i wymienilem na ten stary z kostka okragla i tym plastikiem bialym na gorze,bo taki mialem w garazu,wszystko pokazuje jak nalezy.

A wtyczkę ciąłeś? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciołem wtyczke-miałem kwadratowa,a teraz ma okrągła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...