Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbiorniczek poliftowy do przedlifta. Podejdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mój zbiorniczek płynu chłodzącego domaga się wymiany bo cieknie :/ Moje pytanie jest takie czy od polifta podejdzie P&P czy trzeba coś cudować lutować wtyczkę od czujnika? Byłbym wdzięczny za pomoc i wyjaśnienie czy podpasi :)

Opublikowano

w poliftach z tego co się orientuje czujnik działa odwrotnie

Opublikowano

nie podejdzie wtyczka jest inna okragla w przedlifcie i polift dzialal by odwrotnie

Opublikowano
  • Autor

Tzn? jak niektórzy montują to chyba się da?

Opublikowano

wtyczka w polifcie wygląda tak: zdjcie0155sw.th.jpg . Może wystarczy zamienic kabelki albo wsadzić pompkę z przedlifta? Napewno na forum je montuja wiec filozofii duzej napewno nie ma.

Opublikowano
  • Autor

No jestem ciekaw, kupię zbiorniczek z wtyczką jak się uda :) jak ktoś montował u siebie taki to proszę o wypowiedź :D

Opublikowano
wtyczka w polifcie wygląda tak: http://img823.imageshack.us/img823/488/zdjcie0155sw.th.jpg . Może wystarczy zamienic kabelki albo wsadzić pompkę z przedlifta? Napewno na forum je montuja wiec filozofii duzej napewno nie ma.

przeciez chodzi o zbiorniczek plynu chlodzacego,a nie od spryskiwaczy,jak moze dzialac odwrotnie?skoro jest plyn to jest,a jak go niema to wtedy zaswieca sie katrolka na blacie,a wtyczke mozna wymienic

Opublikowano

faktycznie móje niedopatrznie

Opublikowano
  • Autor
wtyczka w polifcie wygląda tak: http://img823.imageshack.us/img823/488/zdjcie0155sw.th.jpg . Może wystarczy zamienic kabelki albo wsadzić pompkę z przedlifta? Napewno na forum je montuja wiec filozofii duzej napewno nie ma.

przeciez chodzi o zbiorniczek plynu chlodzacego,a nie od spryskiwaczy,jak moze dzialac odwrotnie?skoro jest plyn to jest,a jak go niema to wtedy zaswieca sie katrolka na blacie,a wtyczke mozna wymienic

Czyli kupuje zbiorniczek od polifta z wtyczka ucinam swoją stara i lutuje poliftową? i wszystko działa jak należy? :wink:

Opublikowano

a tak wogole to po co kombinowac,kupujesz nowy zbiorniczek na okragla kostke,bo takie chyba byly 94-96 i wszystko pasuje jak nalezy.pozdr

Opublikowano
  • Autor
a tak wogole to po co kombinowac,kupujesz nowy zbiorniczek na okragla kostke,bo takie chyba byly 94-96 i wszystko pasuje jak nalezy.pozdr

Poliftowy ładniejszy :wink:

Opublikowano
a tak wogole to po co kombinowac,kupujesz nowy zbiorniczek na okragla kostke,bo takie chyba byly 94-96 i wszystko pasuje jak nalezy.pozdr

Poliftowy ładniejszy :wink:

no w sumie tak

Opublikowano
  • Autor

Widzę brak zainteresowania w temacie :D kupię zbiorniczek i zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:

Opublikowano

Ja wymienialem ale na odwrot,mialem zalozony na kwadratowa kostke,ale mi zaczol lac i wymienilem na ten stary z kostka okragla i tym plastikiem bialym na gorze,bo taki mialem w garazu,wszystko pokazuje jak nalezy.

Opublikowano
  • Autor
Ja wymienialem ale na odwrot,mialem zalozony na kwadratowa kostke,ale mi zaczol lac i wymienilem na ten stary z kostka okragla i tym plastikiem bialym na gorze,bo taki mialem w garazu,wszystko pokazuje jak nalezy.

A wtyczkę ciąłeś? :>

Opublikowano

ciołem wtyczke-miałem kwadratowa,a teraz ma okrągła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.