Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Po sprzedaży B6 zakupiłem B7 tym razem 2.0 TFSI Quattro.

Ogólnie przesiadka bardzo miła. Prowadzenie lepsze dzięki ukladowi servotronic. Moc i dynamika wiele nie przerasta poprzedniego 1.8T po koksie 180 KM :)
W B7 jest 200KM ale rozłożonych na 4 koła. przyspieszenie i moment obrotowy odczuwalny jest zupełnie inaczej. Nie mam jeszcze zdania lepiej czy gorzej.
Na pewno wpływ na to mają też koła 18" 234/40.

Ogólnie jestem zadowolony z przesiadki.

Przebieg ładny 98.000 km

Auto kupiłem z obitym ryjem :) do wymiany był przedni pas chłodnice, maska, grill i takie pierdoły. No i zderzak . szukałem już S-line ale fundusze mnie powstrzymały.

Wyposażenie nie jest oszałamiające: (NA RAZIE).

- Quattro.
- Manual 6
- Fotele skóra, Sport ( S-line bez napisu).
- Grzane stołki.
- Servotronic.
- Interface Ipod w schowku.
- Bose
- RNS-E
- Kierownica 3 ramiona Multi.
- Hamulce 320 przód 288 tył.
- zawieszenie S-Line 1BA
- Koła 18" ori audi (sprzedane ) teraz inne
- 4 elektryczne szyby.
- Pakiet Ambient Light
- Grill czarny Mat

Modyfikacje wykonane:

- Bi-xenon
- pakiet Ambient Light

- RNS-E

- Zderzak przód S-Line

- Czujnik deszczu

- Fotochrom

- C/LH

- listwy wewnętrzne 1nk

- kierownica z Q5

Jak coś się przypomnie dopisze.

IMG_0036.jpg

Edytowane przez Stolkien

Opublikowano

czy tylko ja nie widzę zdjęcia? :eusathink:

Opublikowano

ja tez nie widzę :P

Opublikowano
  • Autor

jak niema jak jest :)

spy_photo_1.jpg

<br /><br />

Opublikowano

widze,ze nie masz halogenów,jak co,to mam do sprzedania

Opublikowano
  • Autor

to zdjęcie sprzed miesiąca·

teraz jest już prawie wszystko.

Po za znaczkiem OOOO :)

Opublikowano

Ale dałeś zdjęcie- wstydz się!!!!

Super fura- jeszcze w trakcie prac ale będzie cudeńko :naughty: od ostatniego piątku oglądam właśnie 2.0T tylko w avancie.

Dawaj foty z sesji pochwał się.

Opublikowano

opony 234/45 ?? chyba 235/40? tzn takie powinny być :P

Opublikowano
  • Autor

masz rację. literówka.

Opublikowano

fajny wozik...fele też dobrze leżą..dawaj jakieś fotki wnętrza

Opublikowano
  • Autor

Środek jeszcze LIPTON. Brak Airbaga. :/ i troche uciorany. wymyje wysprzątam. przyjdzie airbag. to zrobie i zdjecia.

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

zakupie tylko dekle i alusy idą na sprzedaż

Opublikowano

czemu chcesz sprzedac te alusy?fajnie leżą na aucie...czyżby 19'' sie krojiło?:wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie 19 tylko 18" wzór Klasyka RS4 B7 w poprzednim B6 mialem i poprostu są zawsze dobre :)

Opublikowano

Ładna :banan:

Wielkie graty furmanki :kox:

Opublikowano

jeśli ori 18stki a`la rs4 to tylko jeden rozmiar masz 18x8 ET43 - tylko takie były ori... a tu przydałoby się ET jakieś 38

Opublikowano
  • Autor

Nie mówie że ORi.

do ET 43 trzeba by duże dystanse dawac.

takie coś stoi na alledrogo.

FELGI AUDI S4 RS4 S6 RS6 A6 A4 A3 18x8J ET35 18CAL (2577032163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

do odnowienia.

Opublikowano

gratuluję nowej furki :thumbup1:

też za mną znów powoli chodzi 2.0tfsi :decayed: ale chyba zostanę przy obecnej i trochę pomodzę :grin:

Opublikowano

daruj sobie nieoryginalne ulepy używane... skoro już chcesz iść w zamienniki to bierz nowe cena podobna do tego co pokazałeś... tylko felga jest miękka.

Opublikowano
  • Autor

musze to wszystko przemyslec :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.