Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proszę o ocenę logów statycznych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest OK.

Dawaj dynamiczne... i bezposrednio po nich wykonaj 007 statyczną... bo cos mi sie temperatury nie podobają.

Opublikowano
  • Autor

I tu będzie problem... Miałem padnieta baterie w laptopie. Kupiłem baterie a laptop padł zupełnie! Na stacjonarnym robiłem logi w garażu może dlatego temperatury coś nie tak? Ewentualny przebieg można stwierdzić po tym co widać? Zastanawiam się nad virusem no ale musi wszystko grać!

Opublikowano

Przebieg mozna sprobowac odczytac ze sterownika... ale trzeba miec odpowiedni kabelek plus soft. Odczytywanie przebiegu z logów to cos jak czytanie w szklanej kuli.

Poki nie wykonasz proby dynamicznej nie wiesz na czym stoisz.

Opublikowano
  • Autor

No dobra będę organizował jakiś laptop i tu wrócę. Narazie dzięki ;-)

Opublikowano

Panowie pozwólcie ze sie podepnę --szybka decyzja co jest nie tak

1 Fault Found:

17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation

zrobiłem loga VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 4 od góry wiem troche namieszałem - proszę patrzec na date 15 September 2012 09:07:56

czy tam jest wszystko ok, n75 czyściłem a moze to żaluzje ???jeszcze posprawdzam wężyki:wink:

juz mam pęknięta rura

pozdrawiam

Opublikowano

kat synchronizacji rozbiega sie na wyzszych obrotach , reszta w normie

Opublikowano
  • Autor

o czym to świadczy?

typowa bolączka tdi czyli łopatki ok? nie zapieczone?

virusa można mu robić?

w ogóle to nie mogłem go rozgrzać. Po 20 minutach nadal nie było 90 na blacie

po logach dynamicznych jak już wracałem jadąc spokojnie 90-100 temperatura spadła do 77-78 i nie wzrastała.

Opublikowano

Pewnie termostat ma juz dośc... dobrze by bylo zmienic przed zimą..

Opublikowano
  • Autor

termostat już nabiera mocy urzędowej do zamontowanie

muszę jeszcze kupić świece żarowe bo wszystkie mam spalone i tu pytanie? gdzie kupić?

na aledrogo są po 25,- a w serwisie 80,-

ze świecami jest jak z termostatem? tylko serwis? czy można kupić poza ASO?

jeśli tak to kogo polecacie w necie? może ktoś z forum sprzedaje?

Opublikowano

Kup w sklepie motoryzacyjnym, na pewno w Legnicy masz ich tam trochę ;) W razie wątpliwości tu masz jakie są świece do twojego B6:

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=227193

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.