Jump to content
IGNORED

Progi S4 czy warto kupić

Mati_23
 Share

Recommended Posts

Witam znalazłem na allegro takie progi AUDI A4 S4 B5 95-01 SPOILERY PROGOWE S4 TFB TUNING (2619690657) - motoAllegro nie są ori ale trudno jak myślicie warto kupić je czy da sobie siana

No wyglądają jak ori, teraz tylko kwestia ich wytrzymałości, prawdopodobnie są wykonane z laminatu. A z tego co wiem jest to materiał wytrzymały, łódki się robi z niego na przykład. Zapytaj sprzedawcy dokładnie o materiał z jakiego sązrobione. Bo cena fajna, ja zapłaciłem za używki 500zl :/

ori jest ciężko wyrwać na chwilę obecna ;/ a te jeśli są wykonane dobrze to chyba warto za 300 zł komplet

Ale to sa same dolne tylko? Bo z opisu wyglada ze tak ale na zdjecie sa z listwami na drzwi.

wizualnie bardzo fajnie wyglądają :thumbup1: teraz trzeba jakiegoś Pioniera, który przetrze szlak i wytestuje je jako pierwszy :wink:

Jeden z byłych użytkowników tego forum miał załozne te progi, nic z tym sie nie działo:wink: zreszta to tylko nakładki wiec co ma sie zn imi dziać:wink:

jak znajde fotki to wkleje

nie paczcie na te fotki :facepalm: poproscie o real foto sprzedawce :decayed: jak nie bedzie chcial przeslac lub nie bedzie odpisywal to wrzuce co mi przeslal.... tez sie nad nimi zastanawialem, ale odpuscilem temat jak zobaczylem co mi przeslal....

wrzuć bo jestem bardzo ciekawy, co to za CUDO :decayed: