Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 AWX Avant] Zwyczajna czarnula, moja pierwsza


arris_88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po jakimś czasie postanowiłem podzielić się spostrzenieniami o moim samochodzie - silnik AWX, 5 biegowa skrzynia, ośka. 2 lata temu w chwili zakupu auto było wyposażone w:

  • skórzaną trójramienną kierownicę,
  • tapicerkę sport z lędźwiami w kolorze soul,
  • 17 calowe alu - ori Audi,
  • Concerta II,
  • lakier LY9B - Briliant Schwartz,
  • 2 szyby elektryczne,
  • podgrzewane lusterka,
  • obniżone zawieszenie firmy H&R -35mm,
  • dystanse 17 mm,
  • pakiet połysk,
  • wykończenia wnętrza czarny Soul,
  • kierownicę sportową,
  • gałkę skórzaną,
  • podłokietnik podświetlany

Po zapatrywaniu się, podziwianiu furek Bartka, Dominika czy Pawła nabrałem trochę chęci na mody. Do tej pory doposażyłem autko w:

  • tempomat,
  • pełen FIS,
  • xenon ze spryskiem i samopoziomem,
  • skórzaną tapicerkę sportową z B7 - czarna skóra z białymi przeszyciami,
  • czarny sufit S-line(do kompletu brakuje mi jednej rączki),
  • wzmacniacz i skrzynię basową JL Audio,
  • RNS-E 2011 z Exeo,
  • listwy drzwiowe z S4(jeszcze nie mam czasu założyć),
  • kupno 15 calowych felg stalowych + ori kołpaki + nowe opony Michelin Alpin A4,
  • kupno 17 calowych opon o rozmiarze 235/45 - mój wybór Vredenstein Ultrac Sessanta,
  • pakiet światło (dziś kminię),
  • pełną elektrykę (czeka na montaż),

W Planach mam:

  • kurację odmładzającą lakieru,
  • renowację felg (myślałem o 18, ale wyperswadował mi ten pomysł brat, który jest mechanikiem - dużo ori 18 i 19 przyjeźdza u nas na prostowanie, a ja robie autem trochę kilometrów. 2 powód to nie stać mnie na nowe opony 18 dobrej klasy, a po zdarzeniu drogowym które przeżyłem przez pękniętą oponę, postanowiłem nie oszczędzać)
  • Przód S-line,
  • tylni zderzak S4,
  • podwójny wydech z B7 2.0 TFSi,
  • Lotka S-line,
  • trzymać auto w jak najlepszym stanie.
  • może jakiś mały chip.

W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować dominikowi (domin79) za pomoc merytoryczną:wink:.

Kilika fotek:

Po zakupie:

scaled.php?server=89&filename=20110305060iy.jpg&res=landing

scaled.php?server=15&filename=20110305061.jpg&res=landing

scaled.php?server=594&filename=imag0027ks.jpg&res=landing

scaled.php?server=821&filename=imag0034gp.jpg&res=landing

Fotek będzie więcej jak skończę mody, więc wybaczcie te niedopracowanie tematu.

Fotki po modyfikacji wnętrza, do kompletu brakuje mi - łokcia skóra, wymiany tunelu na 2-din bo ten jest powycierany, lampek z przodu, tylnych maskownic Bose, popiołki 2-din (zastanawiam się czy wrzucić srebrne alu szczotkowane), obszycie kiery i gałki u Raggi. Przedstawiam postępy na fotach:

dscn5248q.jpgdscn5249.jpgdscn5251l.jpgdscn5253x.jpgdscn5254q.jpgdscn5255p.jpgdscn5247g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no furka fajna gratulacje:thumbup1:teraz dzialaj z modami i bedzie malinka

szkoda ze tyle chromu ale na niej ale i tak jest piekna jak na serie

P.S pamietaj o czyms dla mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no furka fajna gratulacje:thumbup1:teraz dzialaj z modami i bedzie malinka

szkoda ze tyle chromu ale na niej ale i tak jest piekna jak na serie

P.S pamietaj o czyms dla mnie :decayed:

Mi się Pawłe podoba chrom. Z czarnym ładnie kontrastuje. Zazdroszczę Ci przodu S-line. Choruje na tą dokładkę. A o tym czymś pamiętam, tylko czekam na części od rpalki i wojtka_a4. Składam i działamy w Twoim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancka, elegancka...

a co do vredestainów sessanta...

zaciągałeś już gdzieś opinii na temat tych oponek??

2 sezony temu też się na nie napaliłem i zakupiłem. Siedziały na autku od maja do listopada, zrobiłem na nich góra 6000km. w listopadzie zakładałem zimówki i ściągając je (o zgrozo) zostało może 3mm na przednich i z 4 na tylnych. dosyć długo zasuwałem na zimówkach. w kwietniu założyłem je z powrotem. tylko te co były na przedzie dałem na tył. wczoraj byłem zakładać czujniki do opon i z tyłu były SLICKi !!!z przodu jeszcze dobiję je do końca sezonu i w przyszłym roku kupię nowe... na pewno NIE będą to sessanty... może i wyglądają ale strasznie nie trwałe... producent zaleca (na stronie internetowej) ciśnienie w nich 3.0. jak dałem mniej to troszkę bryczka pływała... dodam, że preferuję raczej ekonomiczną jazdę...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancka, elegancka...

a co do vredestainów sessanta...

zaciągałeś już gdzieś opinii na temat tych oponek??

2 sezony temu też się na nie napaliłem i zakupiłem. Siedziały na autku od maja do listopada, zrobiłem na nich góra 6000km. w listopadzie zakładałem zimówki i ściągając je (o zgrozo) zostało może 3mm na przednich i z 4 na tylnych. dosyć długo zasuwałem na zimówkach. w kwietniu założyłem je z powrotem. tylko te co były na przedzie dałem na tył. wczoraj byłem zakładać czujniki do opon i z tyłu były SLICKi !!!z przodu jeszcze dobiję je do końca sezonu i w przyszłym roku kupię nowe... na pewno NIE będą to sessanty... może i wyglądają ale strasznie nie trwałe... producent zaleca (na stronie internetowej) ciśnienie w nich 3.0. jak dałem mniej to troszkę bryczka pływała... dodam, że preferuję raczej ekonomiczną jazdę...

pzdr

Dziś odebrałem paczkę z sesantą - one są kierunkowe czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy kierunkowe?? że muszą być odpowiednio założone do kierunku jazdy?? jak tak, to są kierunkowe :wink:

i oby Ci jak najdłużej służyły...:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze auta musi Cię cieszy za każdym razem jak wsiadasz- daj foty jak to teraz wygląda.

Jak wyrezasz to co zostało będzie ślicznie.

Szybko zakladaj listwy S4 nawet przy,seryjnym body dają rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze auta musi Cię cieszy za każdym razem jak wsiadasz- daj foty jak to teraz wygląda.

Jak wyrezasz to co zostało będzie ślicznie.

Szybko zakladaj listwy S4 nawet przy,seryjnym body dają rade.

Problem z tym że liswy leżą w Szczecinie a auto rozgrzabane. Spy photo, zdjątko sprzed kilku dni zanim wsadziłem sufit:decayed:

406468_475007539196475_1240922277_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda robione chyba kalkulatorem :decayed: ale białe przeszycia widać :naughty: :naughty: :naughty:

HD2 - gówniany telefon. Robią robotę. Myślę aby dać do "Ragi" na przeszycie kierownicę - pół pikowaną, pół normalną + białe nici. Jak myślicie, bedzie kox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda robione chyba kalkulatorem :decayed: ale białe przeszycia widać :naughty: :naughty: :naughty:

HD2 - gówniany telefon. Robią robotę. Myślę aby dać do "Ragi" na przeszycie kierownicę - pół pikowaną, pół normalną + białe nici. Jak myślicie, bedzie kox?

Siemianek ma taką fajere z białą nitką:decayed: byłoby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda robione chyba kalkulatorem :decayed: ale białe przeszycia widać :naughty: :naughty: :naughty:

HD2 - gówniany telefon. Robią robotę. Myślę aby dać do "Ragi" na przeszycie kierownicę - pół pikowaną, pół normalną + białe nici. Jak myślicie, bedzie kox?

kiere cała perforowana rób z białymi nićmi

powodzenia w rezaniu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda robione chyba kalkulatorem :decayed: ale białe przeszycia widać :naughty: :naughty: :naughty:

HD2 - gówniany telefon. Robią robotę. Myślę aby dać do "Ragi" na przeszycie kierownicę - pół pikowaną, pół normalną + białe nici. Jak myślicie, bedzie kox?

Siemianek ma taką fajere z białą nitką:decayed: byłoby :kox:

Wiem, ale chce aby w przyszłości poducha mi wybuchła w razie "w".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym chcial w razie "w" ale wole wygode jaka jest kiera multi i dlatego mam z B8 :decayed: oczywiscie polecam :banan:

Foteliki sa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem elektrykę drzwi rezać, Dominikowi i Bartkowi należą się podziękowania. Założyłem elektrykę, jutro składam boczki i pakiet światło. Dziwne bo nie mam domykania szyb z pilota, chyba czeka mnie kodowanie.

---------- Post dopisany 26-09-2012 at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 23:42 ----------

Dziś zakupiłem ori lotkę S-line do mojego paździerza. Tyłek na pewno będzie lepiej wyglądał:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...