Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 AWX Avant] Zwyczajna czarnula, moja pierwsza


arris_88

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba test nie doszedl do skutku. Ale bylem ostatnio na szkoleniu z ukladow poduszek pytalem wlasnie rzeczoznawce i wykladowce z vw i taka informacje mi przekazal.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy ładunki i poduszki są takie same i jak bym chciał podłączyć to pod który ładunek się podpinać?

---------- Post dopisany 21-09-2013 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 19:59 ----------

Co myślicie o stanie moich pompek bo coś delikatnie trzepie budą na wolnych. Dwumas wymieniany, poduszki też, łącznik elastyczny sprawdzony. Te Bipy nie są chyba za ciekawe...

gvdw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zauważyłem jeszcze pewną kwestię na VCDS-ie. Aktualne wskazania MAF są większe niż optymalne. To znaczy na postoju jest około 415 mg/R podczas gdy powinno być 290 mg/R. Czy przepływka jest do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś już zaslepił EGR i na postoju zawyża przrplywka bo zamiast spalin ma więcej tlenu.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak waszym zdaniem wyglądają korekcje?

---------- Post dopisany 11-10-2013 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2013 at 17:21 ----------

Czy mógłby ktoś ocenić te logi. Moim zdaniem MAF przekładmuje - zawyża ilość powietrza. Czy może być to spowodowane awarią EGR? Poniżej zrobione są moje logi:

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

---------- Post dopisany 04-11-2013 at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 21:16 ----------

Ostatnio do czarnuli wpadły ori felgi 19 cali od Audi S5. Auto wygląda po prostu bosko:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż to 'bezdotykowa' mogłeś zasłonić :wink::decayed:

:wink:

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

No jest git! :good: Jakie ET tej felgi? Szerokość?

Dane felgi: E8,5J X19 H2 ET32 lub 37 nie pamiętam już. Opona Falken Azenis FK453CC. Jest dużo cichsza niż moja poprzednia opona Vredenstein Ultrac Sessanta. Ogólnie trochę się obawiałem czy 19 to dobry pomysł na nasze drogi, ale tragedii nie ma. No i spalanie około litra podskoczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...