Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Syrenka alarmu fabrycznego vs zwykła


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały kłopot ponieważ chyba spaliła mi się syrenka od alarmu w A4 z 2000r Avant .Alarm jest fabryczny kupiłem nową syrenke ale ta w samochodzie jest podpięta na trzy kabelki a ta co ja kupiłem jest tylko na dwa kabelki.Jak mogę ją podpiąć żeby działąła.:eusathink:Jest może możliwość podpięcia zwykłej syrenki w miejsce oryginalnej.?????

---------- Post dopisany 28-09-2012 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 09:55 ----------

:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że jest możliwe :) Wystarczy sprawdzić który z kabli daje zasilanie w momencie załączania alarmu i do niego wpiąć Z REGUŁY CZERWONY PRZEWÓD od nowej syrenki a Czarny do masy samochodu:wink:

Zrobiłam tak podpiołem dwa zewnętrzne czyli - i + to cały czas wyje nawet jak alarm jest wyłączony jak zmieniłem plus na środkowy pin to jak się alarm załączy to nic syrenka nie reaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna syrenka nie jest sterowana napięciem. Jest sterowana z modułu komfortu po czarno-żółtym przewodzie pin.2. Jest to sterowanie cyfrowe i nie da się tej syrenki zastąpić nieoryginalną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ori syrena dostaje sygnal czyli ten 3 kabelek ktora zwykla syrena nie ma i w tym momencie ona wyje do puki nie dostanie nastepnego sygnalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...